שביט אלימלך יאמן בדרבי

ניצן שירזי וגילי לנדאו סירבו לקחת את הקבוצה. ראשי הקבוצה מצאו פיתרון יצירתי, כאשר מינו את מאמן השוערים, שביט אלימלך כמאמן זמני. תומר סיני: "הוא יוכל לעמוד על הקווים בחודש הקרוב"

יום ראשון 22 נובמבר 2009
אשר גולדברג

הפועל פ"ת מצאה פיתרון זמני לעמדת המאמן, לאחר שניצן שירזי וגילי לנדאו סירבו לקחת את הקבוצה. ראשי המועדון פנו לשביט אלימלך, מאמן השוערים שייקח את משרת המאמן באופן זמני, וזה הסכים להצעה.

לאלימלך חשוב להדגיש אין תעודת פרו, אך בהפועל פ"ת קיבלו אישור זמני של חודש מההתאחדות לכדורגל ועל כן יש לקבוצה שקט, לפחות לעת עתה.

תומר סיני הסביר ל-telesport את פשר המינוי: "שביט אלימלך יעמוד על הקווים בדרבי , למעשה הוא יוכל לעמוד על הקווים בחודש הקרוב ואנו נשקול את צעדינו במהלך הימים הקרובים בנושא המאמן החדש, בינתיים שביט יאמן בדרבי".

הבוקר שאחרי ההפסד המביש מול הפועל תל-אביב, 1:7, הביא את אנשי הפועל פתח-תקווה בהתעסקות אחר חיפוש מאמן חדש וגיוס כספים כדי לבצע מהפך בסגל כבר בחלון ההעברות הקרוב, בחודש ינואר.

פניה ראשונית בנושא אימון הקבוצה נעשתה אל ניצן שירזי, אך האחרון דחה את הצעת הקבוצה. קודם לכן אמר תומר סיני, הספונסר הראשי של הפועל פ"ת בצוותא עם גל חצור: "אני מעוניין בניצן שירזי לאימון הקבוצה. אני אפגש איתו, אבל יש לי מועמדים נוספים".

בעקבות סירובו של ניצן שירזי, פנתה הנהלת הפועל פתח-תקווה לגילי לנדאו, שגם הוא סירב לקחת את הקבוצה לידיו, לנדאו הסביר את שיקוליו: "בשל עיסוקי הרבים, אני לא יכול לתת מאה אחוז למועדון ולכן דחיתי את ההצעה". 
 
בנוסף לכך, מודעים בהפועל פתח-תקווה לסגל החלש שנבנה, כשקרבות תחתית עד מחזורי הסיום צפויים עם הסגל הקיים. כעת נעשים מאמצים לגייס כספים ככל הניתן ולבצע מהפך בחודש ינואר, אז יפתח חלון ההעברות.

בשבוע הבא צפוי לנחות למבחנים הקשר האחורי, הגנאי אבו-בקרי יעקובו. לקשר רזומה עשיר באייאקס ובויטסה ארנהיים ההולנדיות. בקיץ האחרון נבחן הקשר בהפועל תל-אביב אך שוחרר על-ידי אלי גוטמן.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק