אליהו ניצח בדרבי הישראלים

ליאור אליהו וקאחה לבורל, השכילו לנצח בבית את פאונלברדה וטל בורשטיין 76:68. האחרון קלע 11 נקודות לאורחים, בטיסטה הצטיין עם "דאבל דאבל" ואילו אליהו שיחק רק 7 דקות וסיים עם אפס נקודות

יום ראשון 22 נובמבר 2009
שלמה חסיד
פאונלברדה הפסידה בפעם החמישית ברציפות, הפעם לקאחה לבורל של ליאור אליהו. האורחים פיספסו הזדמנות לנצח, כאשר החלטת שופט תמוהה (עבירה טכנית שלא הייתה), עזרה למקומיים מויטוריה לרשום ניצחון נוסף.

המשחק עצמו היה שקול לכל אורכו, כאשר האורחים לא נתנו למקומיים מויטוריה לרוץ ולברוח להם. הרבע הראשון נגמר בשיווין 18:18 , כאשר ויטוריה הצליחה להוביל 32:30 במחצית. כמו בשני הרבעים הקודמים גם הרבע השלישי היה צמוד ונגמר 52:50 לבאסקים.

לקראת סוף המשחק הייתה לטל בורשטיין הזדמנות מציינת לנצח את המשחק, אך זה החטיא זריקת שלוש חופשייה, שהייתה בעוכריה של קבוצתו ונתנה למקומיים את הניצחון 76:68.

מי שהצטיין בשורות האורחים היה מיודענו, אסטבן בטיסטה, שסיים עם 20 נקודות ו- 10 כדורים חוזרים. מי שאכזב במשחק היה ליאור אליהו שסיים עם מאזן עלוב של 0 נקודות ב-7 דקות משחק בלבד.

במשחקים נוספים, בארסה של נבארו הביסה את לאגון 83:54באיטליה , סיינה שידרה עסקים כרגיל, כאשר פירקה את רומא, יריבתה של מכבי ת"א ביורוליג 83:58. הרומאים סיימו את המחצית השנייה עם 20 נקודות בלבד.

הירבו לקלוע לסיינה: זיזיס היווני קלע 16 נקודות, הוקינס 15.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק