הרננדז המקסיקני מצטרף ליונייטד

מנצ'סטר יונייטד סיכמה את כל התנאים על העברתו של חלוץ הקבוצה המקסיקנית צ'יבאס, חביאר הרננדז. סכום העברת החלוץ בן Ӕ-21 עוד לא נסגר אך השחקן צפוי להצטרף בחודש יולי

יום חמישי 08 אפריל 2010
מערכת TELESPORT
 מנצ'סטר יונייטד סיכמה על רכישתו של החלוץ המקסיקני בן ה-21, חביאר הרננדז. החלוץ הצעיר מחכה כעת לרישיון העבודה הנדרש כדי לשחק באנגליה, אך לא צפוי להיתקל בקשיים מיוחדים, למרות ששותף רק בארבעה משחקי נבחרת, בהם ߒם כבש ארבע פעמים.

החלוץ צפוי להגיע השבוע למנצ'סטר לבדיקות רפואיות, כאשר אם הן יעברו בהצלחה הוא יחתום על החוזה. אלכס פרגוסון שכח לכמה רגעים את ההדחה מליגת האלופות ואמר: "אני שמח שהצלחנו לסכם על הבאתו של חלוץ כל-כך מוכשר".

̍ השחקן, אם אכן יצטרף רשמית אל השדים האדומים, יעשה זאת החל מהראשון ביולי 2010. פרגוסון הוסיף: "הוא בכושר נפלא כעת, גם בקבוצתו וגם בנבחרת הלאומית. הוא תוספת כח משמעותית עבורינו ואנו שמחים לקבל אותו למועדון".

אוהדי היונייטד יוכלו לראותĠאת החלוץ הצעיר בפעולה ב-24 במאי באצטדיון וומבלי, כאשר הנבחרת האנגלית תפגוש את מקסיקו למשחק ראווה לקראת משחקי המונדיאל, בחודש יוני בדרום אפריקה. 

סכום העסקה עוד לא נסגר, אך ידוע כי אחד התנאים להעברתו של החלוץ הוא קיום משחק ראווה בין קבוצתߕ של הרננדז כיום, צ'יבאס גווארדלחרא, לה אצטדיון חדש בן 45,000 מקומות.

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק