קורנפיין זעם על השחקנים

המשבר המקצועי בבית"ר ירושלים הוא בגלל השחקנים, שנראים בורחים ממחוייבות ואחריות. איציק קורנפיין קיים שיחות נוקבות עם הבכירים, ביניהם בנאדו, עידן טל, ברוכיאן, גרשון ובן שושן

יום שני 23 נובמבר 2009
אשר גולדברג

 בבית"ר ירושלים עדיין משאירים פתח של תקווה, שהקבוצה תחזור לעצמה ותהיה גורם משמעותי במאבק בצמרת, למרות פער של 15 נקודות מהמוליכה מכבי חיפה.

היכולת החלשה של הקבוצה במשחקים האחרונים ובעיקר של השחקנים המובילים, הביאה את יו"ר הקבוצה, איציק קורנפיין, לקיים שיחות אישיות ארוכות קשות ונוקבות במיוחד עם בכירי השחקנים.

קורנפיין שוחח אישית עם: שמעון גרשון, אריק בנאדו, עידן טל, עמית בן שושן, אבירם ברוכיאן ופאולו דה לה האסה. היו"ר ביקש להבין איך נוצר המשבר המקצועי ומדוע הקבוצה לא משחקת כדורגל למרות 'שדרת כוכבים' וקהל תומך. ברק יצחקי חולה ולא נכח.


איציק קורנפיין ואגייאר. מנסים לצאת מהמשבר

רוב הדברים נשארו בארבע עיניים ושחקנים יצאו מהקבוצה עם ראשים מורכנים. קורנפיין דרש מהשחקנים לקחת אחריות ויחבר מחדש למשחק ולהיות מקור גאווה לאוהדים הרבים, שבמשחקים האחרונים מאבדים עניין בנעשה בקבוצה וגם היציעים הם פחות מלאים מבעבר.

הדרישה היא להתחיל ולנצח ברציפות והיעד, הוא שלושה ניצחונות רצופים כבר מהמשחק בשבת בחוץ נגד מ.ס אשדוד, בבית נגד הפועל רעננה ובחוץ נגד אחי נצרת. משחקים אלו שמבחינת בית"ר ירושלים, יקבעו את המשך הדרך. 

תמונות: בית"ר נט.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק