משבר בביתר, גאידמק מתערב

בקבוצה קיים חשש כי הביקורת של ארזי תפגע בשחקנים במשחק בשבת - הוחלט לדחות את מינויו של משה חיון למאמן הכושר ולבטל את היציאה למתקן לשיפור הכושר הגופני

יום חמישי 18 ינואר 2007
אשר גולדברג

ארועי הימים האחרונים והביקורת הנוקבת שהעביר יו"ר בית"ר ירושלים, אלי ארזי בחדר ההלבשה על השחקנים, כושרם ושכרם, הכניסה את הקבוצה לסחרור.

השחקנים לא אהבו את הדברים שנאמרו וחלקם התכוון להגיב על דברי היו"ר. הדברים הועברו לארקדי גאידמק שהודיע חד משמעית שכל ביקורת של השחקנים בעילום שם או בשמם יגרמו לסילוקם של הדוברים.

גאידמק הזעיק אליו לת"א את היו"ר ארזי והמאמן יוסי מזרחי לפגישת חירום. המטרה היא לבלום משבר צפוי ומתפרץ. ארזי מתכנן אסיפת שחקנים נוספת בה יובהרו דבריו מאתמול מחדש. בשלב ראשון הוחלט לדחות את מינויו של משה חיון, איש שייטת 13 לתפקיד מאמן הכושר. כמו כן בוטלה תוכנית חרום של יציאה לאחד ממתקני האימון הצבאיים לשיפור הכושר הגופני.

הצרפתי הקשיש טיבריוס דראו טס לחופשה בצרפת, ובשלב זה הוא ביטל את איום ההתפטרות. ראשי הקבוצה חוששים שהביקורת של ארזי על השחקנים תפגע בריכוז ובחשיבה שלהם לקראת המשחק בשבת בחוץ נגד מכבי הרצליה. שני הברזילאים, טוטו ושוונק ימשיכו באימוני כניסה לכושר אצל שמשון דרור, ויהיו בסגל רק בעוד עשרה ימים למשחק בטדי נגד מ.ס. אשדוד.

ארקדי גאידמק ממשיך להיות לוחמני באמירותיו. גאידמק טען כי בית"ר ירושלים הנוכחית אינה הקבוצה הטובה בליגת העל. בית"ר בכושרה הנוכחי שווה ל-4 הקבוצות בראש הטבלה, לטענתו. כך או כך, רק היום יחליט גאידמק אם להגיע למשחק החוץ בשבת בהרצליה.

פרסום ראשון ב-18/1/07 בשעה 01:31

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק