פרדי דוד מוכן לדרבי

פרדי דוד, מאמנה החדש של מכבי פתח-תקווה, הוצג במסיבת עיתונאים ואמר: "הגעתי לאחד המועדונים המכובדים בכדורגל הישראלי. הגעתי לקבוצה מסודרת ומאומנת"

יום שני 23 נובמבר 2009
אשר גולדברג

פרדי דוד פתח היום (שני) באופן רשמי את הקריירה החדשה שלו כמאמן מכבי פתח-תקווה. דוד הוצג במסיבת עיתונאים יחד עם היו"ר, שינו זוארץ, ונראה נרגש מאוד מהמעמד.

פרדי דוד אמר: "הגעתי למועדון מסודר מאוד, עם הנהלה מקצועית. למי ששכח, המועדון הזה מגדל שחקנים צעירים ושחקנים יוצאים ממנו לאירופה. זה מועדון שעשה באירופה לא מעט דברים יפים, מה שמועדונים אחרים בכדורגל הישראלי לא עשו".

דוד נזהר מלהעביר ביקורת על המאמן הקודם, רוני לוי: "העובדה שהגעתי אחרי רוני לוי מלמדת שהגעתי לקבוצה מסודרת ומאומנת. ננסה ללמוד את הבעיות ולהבין כמה שיותר מהר למה הקבוצה לא רצה כמו שצריך. אני מקווה שבזמן הקצר אני אוכל לשנות דברים ולהצעיד את הקבוצה למקום הראוי לה. יש פה שחקנים צעירים ומנוסים וצריך לדעת לשלב ביניהם".

דוד הוסיף: "יש בי שמחה ענקית ורעב להצליח. אני חי את הכדורגל ומלבד המשפחה שלי כל מה שיש לי בחיים זה כדורגל. אני לא יודע מה יהיה בעתיד, מי ישוחרר ומי ייצטרף, אבל לא נעשה שינויים גדולים מאוד. המטרה היא להיכנס לפלייאוף העליון ולהגיע כמה שיותר רחוק בגביע המדינה וכמובן שלהמשיך ולגדל שחקנים צעירים בליגת העל".

לקראת המשחק מול הפועל פתח-תקווה אמר דוד: "נכון שגדלתי בהפועל פ"ת, אבל אני מאמן מקצוען ואני לא צריך את הפיקנטריה הזאת. אני יכול רק לומר שהדרבי של פ"ת לא דומה לשום דרבי בעולם, צפוי משחק מעניין מאוד".

יו"ר הקבוצה, שינו זוארץ סיכם: "אני שמח שפרדי דוד מאמן מכבי פ"ת. הצבנו לו מטרות מאוד ברורות. כל מה שהוא דרש זה בהחלט בסטנדרטים של מכבי פ"ת".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק