רוצים שמכבי תפסיד לחיפה

רוב אוהדי הפועל תל אביב רוצים שיריבתם העירונית תפסיד למכבי חיפה במחזור הקרוב, גם אם זה יעלה להם באליפות

יום שלישי 24 נובמבר 2009
שלמה חסיד
אוהדי הפועל ת"א מוצאים את עצמם במצב לא רגיל. ביום שני הקרוב יתמודדו מכבי ת"א ומכבי חיפה במשחק שתוצאתו תשפיע מאוד על מאבק האליפות בו מצויה קבוצתם, אבל איזו תוצאה הם מעדיפים במשחק - ניצחון של מכבי, יריבתם השנואה, או שמא ניצחון חיפאי, שירחיק אותם מהמאבק על האליפות? אנחנו יצאנו ובדקנו מה רוצים האדומים, במשחק הספציפי הזה.

חנן קריסטל, הפרשן הפוליטי של רשת ב', אמר: "אני תמיד רוצה שמכבי תל אביב  תפסיד. גם בעונת השרוכים כשכולם רצו שמכבי תנצח את בית"ר, אמרתי שאני רוצה שמכבי תפסיד. לגבי המשחק הזה: ברור שאני רוצה שמכבי תפסיד. הרי הפועל לא באמת במאבק האליפות, יש תשע נקודות הבדל, ואני עדיין לא רואה אותנו מנצחים את בני יהודה במחזור הקרוב".

מה אתה לא רוצה לקחת אליפות?

 "בוודאי שאני רוצה, אבל הכי חשוב שמכבי לא תיקח אותה. יש להם רק שלוש נקודות פחות מאיתנו, ואם הם ינצחו הם נכנסים למאבק. הכי טוב שמכבי תמשיך לדשדש".

ברקו, אוהד ידוע של האדומים אמר: "אני רוצה שמכבי תפסיד, כי עם השיטה החדשה, כשמורידים חצי מהנקודות, זה לא כל כך משנה כמה נקודות צוברים, בכל מקרה נשארים במאבק. אז מה זה כבר משנה? אין דבר יותר מענג מלראות את מכבי מפסידה, גם אם זה בא קצת על חשבוננו".

גל סוקולובסקי, מהמפורסמים שבאוהדים האדומים אמר: "יש הרבה מאוד אוהדים שלנו שרוצים שמכבי תנצח, אבל קשה להם להגיד את זה, אז הם לא אומרים. אני אישית לא רוצה שמכבי  תל אביב תפסיד. אני רוצה שמכבי תל אביב תובס".

ולמה?

 "כי בין כה וכה חיפה נמצאת בליגה אחרת, אי אפשר לעבור אותה השנה, בטח שלא עם הגנה כמו שלנו. לפחות שיהיו לנו כמה שמחות קטנות, לראות את מכבי ונמני נכשלים".

שמעון אמסלם, שבימים האלה יותר מוטרד ממצבו ב"רוקדים עם כוכבים" אמר: "לעולם לא ארצה שמכבי תנצח. ובכל זאת, לנו האדומים יש רק מה להרוויח במשחק הזה. אם מכבי תפסיד, מה טוב. אם יהיה תיקו, זה גם טוב בשבילנו, ואם חיפה תפסיד, זה יקרב אותנו לאליפות".
 

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק