הפועל פת של ליגת האלופות

מכבי חיפה מקבלת את העונש שלה על התעללות חסרת פשרות בקבוצות ליגת העל בישראל. אוהדי הקבוצות בישראל מבקשים מפרנק ריברי לא לרחם

יום רביעי 25 נובמבר 2009
שלמה חסיד
יותר מכל, כבר ברור, מכבי חיפה לא שייכת לא לליגה שלנו ולא לליגת האלופות. ואלה, כמוני, שחושבים שהעליונות של מכבי חיפה, הוציאה כל עניין מליגת העל שלנו.  אלה יחכו הערב בהנאה לעוד הפסד של מכבי חיפה.

הערב זה שוב פעם יקרה. מכבי חיפה תחפש שער ראשון, ואולי על הדרך נקודה ראשונה בליגת האלופות. העיקר לעמעם את החרפה, ולצאת עם משהו מהקמפיין בליגה הטובה בעולם.

אין הערב האח הגדול/ אז אני, ועוד כמה כופרים שכמותי, יזפזפו מדי פעם לאליאנץ ארנה במינכן, ממלמלים תפילה חרישית שחיפה תובס. רביעיה, חמישיה, אולי שישיה - כל המוסיף הרי זה משובח. הכול בתנאי שחיפה לא תבקיע. אפילו בטעות.

אוי, כמה שמחה הסב לי הקמפיין הכושל של חיפה בליגת האלופות. יותר מזה אי אפשר היה לבקש (בעצם, המלאכה לא הושלמה: יש עוד שני משחקים ואסור שחיפה חלילה תתאושש).

אין לי שום דבר וחצי דבר bגד מכבי חיפה, אבל לא שכחנו לך, מכבי חיפה,  את השנים הרבות שבהן התעללת בליגה המסכנה שלנו והפכת אותה לבדיחה בלי פואנטה. עכשיו הגיע זמן הנקמה, והיות שצדיקים מלאכתם נעשית בידי אחרים, אז אין לנו על מי להישען אלא על פרנק ריברי, ונתפלל לאל שישלח לו בריאות כדי שישחק הערב.

ולנשיא של חיפה, יעקב שחר, יש לי רק כמה מלים: תשתדל ליהנות מכל שניה במאה ושמונים הדקות שנשארו לך בצ'מפיונס ליג.  אחרי הכול: השחקנים שלך כבר הוכיחו שאתם לא יותר מהפועל פתח תקווה של ליגת האלופות.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק