אלי אברבנל פרש מכדורגל

הקשר/מגן שגדל בהפועל פתח תקווה, אלי אברבנל, הודיע על פרישה ממשחק פעיל בעקבות פציעה שסחב: "לא יכול לשקר לעצמי". דני לוי: "כל תפקיד שתחפוץ בו, תקבל". טלקיסקי בדרך

יום שלישי 24 נובמבר 2009
אשר גולדברג
קפטן הפועל פתח תקווה העונה, אלי אברבנל, הודיע היום (שלישי) על פרישה ממשחק הכדורגל בעקבות פציעה טורדנית.

אברבנל אמר בדמעות: "אני לא יכול לשקר לעצמי, אני לא יכול להמשיך. ניסיתי לחזור, אבל זה לא הלך. מבחינתי אאלץ לפרוש". אלי אברבנל גדל במועדון הנוער של הפועל פתח תקווה ומשם עלה לבוגרים בשנת 1994. משם עבר השחקן להפועל חיפה, אבל את העונות המשמעותיות ביותר עשה בבנייהודה, שם שיחק קרוב ל-7 עונות, עד שהחליט העונה לחזור למועדון נעוריו.

למרות האכזבה מהפרישה, יו"ר עמותת הפועל פתח תקווה, דני לוי, הבטיח לאברבנל עתיד מבטיח במועדון: "כל תפקיד שתרצה כאן, תקבל".

ובינתיים בגיזרה המקצועית: בהפועל פתח תקווה הצליחו תומר סיני וגל חצור לגייס כשלושה מיליון שקלים לעמותה כדי להבין רכש משמעותי בקרוב.

אסוס סיכם. טלקיסקי בדרך

ג'ונתן אסוס, הקשר היהודי צרפתי ששיחק בעונה שעברה במכבי ת"א ושוחרר בתחילת העונה, אמור לעבור להפועל פ"ת עימה נפגש הערב וסיכם על חוזה לעונה אחת, עם אופציה לעוד עונה. 

אסוס מתאים למשבצת של הקשר האחורי, אותה רוצה המאמן החדש, שביט אלימלך, לחזק.

קןדם לכן, סיכם אסוס בהפועל רעננה והיה אמור להתחיל להתאמן מחר. שביט אלימלך שהעביר את האימון הודיע כי שמעון מועלם וליאור קפלן יהיו בצוות האימון שלו.

אחרי הגעתו של אסוס, הפועל פתח תקווה מנהלת משא ומתן לצירופו של דמיטר טלקיסקי, הקשר הימני מבולגריה, ששיחק בעונה שעברה בהפועל תל אביב ושוחרר. טלקיסקי פתח את העונה ברוסיה ועבר ללבסקי סופיה, שמוכנה לשחררו.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק