ג'נקינס: הפתענו גם את עצמנו

שחקן הפועל ירושלים לשעבר אמר ל-TELESPORT על הניצחון הענק על פיני גרשון ואולימפיאקוס: המפתח היה שהצלחנו להאט את המשחק שלהם. גרשון: גם נגד 5 קונוסים לא היינו קולעים יותר נקודות

יום חמישי 18 ינואר 2007
שלמה חסיד

שחקן הפועל ירושלים בשנה שעברה, הוראס ג'נקינס  המשחק השנה באפס פיילזן הנחיל אתמול לפיני גרשון ולקבוצתו אולמפיאקוס הפסד משפיל במיוחד במסגרת היורוליג 72:91. 

ג'נקינס אמר בראיון ל-TELESPORT :" אני חושב שהפתענו אפילו את עצמנו. אתה לא מתכנן מראש לנצח את אולימפיאקוס במשחק חוץ. המפתח לניצחון היה שהצלחנו להאט את המשחק שלהם.

"אחרי המשחק דיברתי עם פיני גרשון והוא אמר שאמשיך עם היכולות שלי כמו אתמול. פיני נראה אותו דבר אחרי ניצחונות ואחרי הפסדים. הוא לא נראה עצוב או לחוץ.

"הוא אמר שהיה לנו אתמול יום גדול עם הרבה מזל. "אני מאמין שפיני יקח אותם לפיינל פור.

לגבי התפרעות האוהדים של אולימפיאקוס בסיום המשחק אמר ג'נקיס: "אותי זה לא מפתיע. שיחקתי בעבר ביוון. לצערי, החברים שלי יותר הושפעו מזה". 

מאמן אולימפיאקוס, פיני גרשון, אמר בסיום המשחק: "אני רוצה להתנצל בפני כל האוהדים על התצוגה שלנו. זה היה לילה שחור עבורי, עבור השחקנים ולמועדון. כל מה שעשינו היה גרוע. 

"אני לא הולך להאשים את השחקנים. אני הוא זה שאחראי לאיך ששיחקנו. האמת היא שלא היינו קולעים יותר נקודות גם אם היינו משחקים נגד 5 קונוסים. הגענו ל-55 אחוזה מהיכולת שלנו. 

"שוב אני מתנצל בפני האוהדים שבאו לראות הצגה ובמקום ראו טרגדיה. הגיוני מאוד שהם שרקו לנו בוז".

שחקן הקבוצה, מאנוליס פאמאקאריוס: "המשחק שלנו היה גרוע. אני מתוסכל בעיקר כי פילזן הפכה את המשחק להצגה שלה. עכשיו נצטרך לעבוד קשה ולתקן את הטעויות"

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק