רשמית: גרנט מאמן פורטסמות'

מנכ"ל הקבוצה: "אברהם גרנט מאמן עם מעמד וניסיון". שחקני הקבוצה האנגלית, קראו למינויו של גרנט כמנג'ר הקבוע. דייויד ג'יימס: "גרנט הוא איש חכם ויש לו ידע עצום בכדורגל".

יום חמישי 26 נובמבר 2009
מערכת TELESPORT

אברהם גרנט מונה למאמן פורטסמות, כך הודיע היום דובר הקבוצה. הישראלי, ששימש בחודשיים האחרונים  כמנהלה הטכני של הקבוצה, יחליף על הקווים את פול הארט שפוטר ביום שלישי.

מנכ"ל המועדון, פיטר סטורי אמר כי: "גרנט מאמן  עם מעמד וניסיון שכבר עבד ברמות הגבוהות ביותר. ההנהלה מאמינה שהוא האיש שיעזור לנו להינצל מירידה. הוא  מכיר את המועדון, את השחקנים ואת כל הארגון, כך שלהפוך אותו למאמן הקבוצה היה המהלך הגיוני".

 שחקניה הבכירים של הקבוצה, התראיינו היום לתקשורת האנגלית והביעו תמיכה רחבה במינויו של גרנט למאמנה החדש ישן של הקבוצה ומאמינים שהוא האיש המתאים כדי להוציא את פומפי מהמקום האחרון בפרמייר-ליג ולהשאיר אותה בליגה הבכירה.

דייויד ג'יימס, שוערה בן ה-39 של הקבוצה שכרגע לא משחק בשל פציעה, לא הסתיר את עמדתו בנושא: "אני אוהב את אברהם גרנט, הוא בחור נהדר. כשהצטרפתי לראשונה למועדון הוא היה המאמן. הוא מכין מצויין את השחקנים, הוא מאוד חכם והידע שלו בכדורגל הוא עצום".

הקשר ריצ'ארד יוז הוסיף: "אני מכיר את גרנט מהקדנציה הקודמת שלו. הוא הצעיד את צ'לסי לגמר ליגת האלופות ויש לו המון להציע כמנג'ר".

לפורטסמות', שמדורגת אחרונה בפרמייר ליג עם 7 נקודות מ-13 משחקים,  היו עוד שני מועמדים מלבד גרנט לאימון הקבוצה. דארן פרגוסון, המנג'ר לשעבר של פטרבורו ואלן קארבישלי, מאמנה של ווסטהאם וצ'ארלטון לשעבר, אולם גרנט היה המועמד המוביל.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק