0

משחק העונה של בני השרון ונתניה

המחזור ה-21 בליגת העל יפתח הערב בקרב המסקרן בו תארח נתניה, שחייבת ניצחון כדי להבטיח ביתיות בפלייאוף, לבני השרון, שאם תפסיד תסתבךȠבקרב על המקום השמיני. פינוק, הזר המצטיין של נתניה: "זה משחק שאין ממנו חזרה"

יום שלישי 13 אפריל 2010
שלמה חסיד
המחזור ה-21 בליגת העל ייצא לדרך כבר הערב בקרב המסקרן בין ברק נתניה המארחת לבני השרון, שעשוי להיות משחק מקדיים לקראת הסופר קלאסיקו ביום חמישי בין̠מכבי לירושלים.

המשחק שיפתח ב-19:00, יעמוד בצל ההתמודדות החריפה בין שתי הקבוצות בסיבוב הקודם שהסתיימה בתוצאה 63:64 לבני השרון, שהפעם חייבת לנצח אם היא לא רוצה להסתבך בקרב על המקום השמיני. בנתניה, אחרי שלושה הפסדים בארבעת המשחקים האחרונים,  לעומת זאת, חייבים ניצחון על מנת לשמור על הביתיות בפלייאוף, כדי להגדיל את הסיכוי להגיע לפיינלפור. נתניה, כזכור, הפסידה במשחק הקודם בחולון, בעוד בני השרון נכנעה למכבי ת"א בנוקיה

 הבעיה של נתניה היא שבמחזור הארון היא תשחק מול מכבי תל ېביב בהיכל נוקיה ולכן היא יודעת שניצחון הערב הוא כמעט בגדר הכרח. בנתניה בונים גם על הפסד של הפועל ירושלים באחד משני המשחקים הקרובים שנותרו לירושלמים: ביום חמישי מול מכבי תל אביב או בשבוע הבא בחוץ מול מכבי חיפה.

פינוק, הזר המצטיין של נתניה אמר ߜקראת המשחק: "זה משחק העונה שלנו, משחק שאין ממנו חזרה. חייבים לנצח".

 
 

תגובות

טלספורט בפייסבוק