דל פוטרו בחצי הגמר

טורניר המאסטרס: אנדי מארי ניצח את פרננדו ורדאסקו 4:6; 7:6; 6:7 אך איבד את המקום בחצי הגמר לאחר שדל פוטרו ניצח את פדרר 2:6; 7:6; 3:6 ועלה ביחד איתו לחצי הגמר

יום חמישי 26 נובמבר 2009
מערכת TELESPORT
 טורניר המאסטרס ממשיך לספק משחקים נהדרים והיום היה זה תורם של אנדי מארי הבריטי ופרננדו ורדאסקו הספרדי, לספק לנו מותחן של שלוש מערכות.

המערכה הראשונה הייתה הפחות צמודה באופן יחסי, כשמארי הצליח לשבור פעם אחת ולנצח 4:6. המערכה השנייה הלכה לשובר שוויון, כשורדאסקו מצליח לכפות מערכה שלישית ומכרעת.

גם המערכה השלישית הוכרעה בשובר שוויון, בה הספרדי כבר נראה תשוש והניצחון הלך למארי.
הסקוטי קיווה לניצחון של רוז'ה פדרר במשחק מאוחר יותר מול דל פוטרו אך הארגנטינאי ניפץ את החלומות לאחר שניצח בשלוש מערכות את פדרר ורשם את ניצחונו השני על המדורג מספר אחת בעולם לאחר שניצח אותו גם בגמר אליפות ארצות הברית הפתוחה לפני מספר חודשים.

פדרר, שכבר ידע כי העפיל לשלב חצי הגמר עוד מלפני המשחק, היה לא מרוכז ובמערכה הראשונה עשה הרבה טעויות שאינן מחוייבות והארגנטינאי ניצח בקלות את המערכה הראשונה בתוצאה 2:6. במערכה השניה פדרר התאושש ולאחר שהמערכה הגיעה לשובר שוויון, כפה השוויצרי מערכה שלישית עם ניצחון 5:7 בשובר השוויון. המערכה השלישית היתה חשובה בעיקר לדל פוטרו שהראה שוב טניס מצוין וניצח בה 3:6.

לאחר המשחק נרשם תיקו בין פדרר, דל פוטרו ומארי. לפדרר היתה עדיפות על פני מארי עוד לפני המשחק ובמאצ' אפ הפנימי בין מארי לדל פוטרו, ניצח הארגנטינאי ועלה אל חצי הגמר.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק