גיוס אוהדים בבני יהודה

בני יהודה גייסה 7,000 מאוהדיה למשחק החשוב מול הפועל ת"א. המאמן גיא לוזון דיבר על אופי ומחוייבות. המסר הוא שבני יהודה עולה כקבוצה ולא כמי שממתינה להתעלות של עטר

יום שישי 27 נובמבר 2009
אשר גולדברג
בבני יהודה מרגישים כאילו חזרו לשנות ה-60 וה-70 הנוסטלגיות. אוהדים רבים מגיעים מרחבי הארץ ומנצלים את המשחק מחר נגד הפועל ת"א, לביקורי משפחה ונוסטלגיה בסימטאות שכונת התקווה. למעלה מ-7000 אוהדים בכתום יהיו בבלומפילד, והם מבטיחים מפגן תמיכה ענק בקבוצה.

המאמן גיא לוזון היה דומיננטי באימונים האחרונים ובשיחות עם השחקנים. לוזון ביקש שהשחקנים לא ישחקו בשבילו ולא יקשרו את המשחק להיותו מאמן הפועל ת"א לפני שתי עונות.

לוזון דרש מהשחקנים משחק קבוצתי, מחוייבות ואופי. המסר שהועבר לשחקנים הוא שבני יהודה עולה למגרש כקבוצה ולא כמי שתלויה בהתעלות של כוכבה אלירן עטר. לעטר הובהר כי אין כוונה לתת לו לעבור בחודש ינואר למכבי חיפה.

השחקנים בקבוצה מפרגנים לשוערם הניגרי דלה איינוגבה וטוענים שהוא טוב יותר מוינסנט אניימה.

גיא לוזון קיים שיחות אישיות עם מספר שחקנים צעירים וביקש מהם חוזק מנטלי. בבני יהודה מודעים לגולים טיפשיים שסופגת הקבוצה בעיקר במשחקים נגד הפועל ת"א, שגורמים לה להפסיד למרות שליטה במשחק.

השחקנים הוזהרו מפרובוקציות ומביצוע עבירות טפשיות בתוך הרחבה. לוזון הזהיר מספר פעמים את שחקניו מתפיסת חלוצי הפועל ת"א בחולצותיהם בתוך ה-16.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק