קרית שמונה חזרה למקום הראשון

לאומית: רמה"ש אשר דורגה ראשונה ערב המחזור ספגה שער בדקה ה-87 ונכנעה (1:0) למכבי הרצליה. קרית שמונה ניצחה את בני לוד (1:3) והעפילה לראשות הטבלה. אשקלון סיימה בתיקו גם מול נס ציונה (1:1)

יום שישי 27 נובמבר 2009
מערכת TELESPORT
 שלושה משחקים נערכו היום (שישי) בליגה הלאומית, שבסיומם שוב יש לנו חילופי מקומות במקום הראשון בטבלה, לשם העפילה קרית שמונה שניצחה את בני לוד וניצלה הפסד דרמטי של עירוני רמה"ש למכבי הרצליה.

עירוני רמה"ש - מכבי הרצליה 1:0

רמה"ש הגיעה לדרבי השרון כשהיא רוצה לשמור על מקומה בראשות הטבלה, לאחר שלושה ניצחונות רצופים ושבעה משחקים ללא הפסד. אבל המשחק לא התעלה לרמה גבוהה ודווקא הרצליה הצליחה לגנוב שער בדקה ה-87 מראשו של אמברוס אודינקה, שסידר למארחים את הפסדם השני העונה.
הפועל קרית שמונה - בני לוד 1:3

קרית שמונה ניצלה היטב את הפסדה של רמה"ש, ולאחר שני משחקים מאכזבים שבהם היא סיימה בתיקו מאופס, הגיעה לקריה בני לוד החלשה וסידרה לחניכיו של רן בן שמעון משחק קל, אשר החזיר אותם חזרה למקום הראשון.

וויאם עמאשה כבש ראשון כבר בדקה הרביעית, אלרואי כהן הכפיל את התוצאה בדקה ה-12 ובני בן זקן כבש את השלישי בדקה ה-34. עבד קאדר צימק בדקה ה-78. שתי הקבוצות סיימו את המשחק בעשרה שחקנים לאחר הרחקות של אביעד דנן מלוד (50) ועמיר נוסבאום מקרית שמונה (52).

הפועל אשקלון - נס ציונה 1:1

הפועל אשקלון ממשיכה עם תוצאות התיקו וזהו לה משחק שביעי שהיא מסיימת בתיקו העונה. אבי אבינו העלה את הקבוצה של אורי מלמיליאן ליתרון בדקה ה-17. אופיר חמו קבע את תוצאת הסיום בדקה ה-27.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק