ביטון לשכונה אם מכבי תתחזק

בלעדי: משה ביטון ישוחרר לבני יהודה אם מכבי ת"א תתחזק בחלוץ עד תום מועד העברות. רוסו נפצע באימון אבל יהיה כשיר. הבלם הקרואטי של בני יהודה, יישה אמור לפתוח ביום ראשון

יום חמישי 18 ינואר 2007
עדי גלסקה
מאמן מכבי ת"א, אלי כהן, מעוניין להתחזק בחלוץ עד תום מועד ההעברות. במכבי קיבלו החלטה שבמידה שיצרפו חלוץ לקבוצה, משה ביטון שלא זוכה לדקות משחק רבות ישוחרר לבני יהודה. 

כפי שפרסמנו ב- TELESPORT בני יהודה הביעה לא פעם את רצונה להחזיר את ביטון לשורותיה. מאמן בני יהודה, ניצן שירזי מחפש חלוץ וביטון היא האופציה העדיפה עליו. 

עוד נודע ל- TELESPORT שבני יהודה תסכים לשלם לו אותו שכר שהוא מקבל במכבי ת"א.

בני יהודה מול מכבי ת"א: קאלה בשער אניימה לא
 
מכבי ת"א ממשיכה בהכנות לקראת המשחק מול בני יהודה ביום ראשון. שוער הקבוצה, טברטקו קאלה, שסובל מפציעה יהיה כשיר למשחק. קשרה של מכבי ת"א, ג'ובאני רוסו פרק היום באימון את האצבע אבל בצוות המקצועי מעריכים שהוא יהיה כשיר למשחק ביום ראשון.

בני יהודה ערכה הערב אימון לקראת המשחק. אלי אברבנאל וסאלם אבו סיאם, שסבלו בימים האחרונים מפציעות ערכו אימון מלא ויהיו כשירים למשחק. בין הקורות יפתח יהב יולזרי, כיוון שוינסנט אניימה ספג חמישה כרטיסים צהובים. בלם הרכש החדש של הקבוצה, ורדאן יישה, ששיחק באמצע השבוע בגביע הטוטו, אמור לפתוח בהרכב.

צילום: בית"ר.נט

פורסם לראשונה: 18/01 12:32

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק