אייברסון חתם לעונה בסיקסרס

הגארד בן ה-34, שכבר הודיע על כוונתו לפרוש ממשחק פעיל, חוזר לקבוצתו הראשונה שבה החל את הקריירה בNBA, פילדלפיה 76 וצפוי לערוך בכורה נגד דנבר

יום רביעי 02 דצמבר 2009
מערכת TELESPORT
יש 'תשובה'. אלן אייברסון החליט לחתום לעונה אחת במדי הקבוצה הראשונה שבה החל את הקרירה בליגה הטובה בעום, פילדלפיה 76. 

אייברסון שהחליט לפני יותר משבוע להודיע על פרישה ממשחק פעיל חזר בו. הסיקסרס פנו לאייברסון במטרה שייע ויעזור לקבוצה שמפסידה משחק אחר משחק. 

מנג'ר הסיקסרס, אד סטפנסקי אמר לאחר החתימה: "אנחנו שמחים לדעת שאייברסון חוזר לכאן. הרגשנו שהוא זה שצריך להיות כאן בזמן הנכון ובמקום הנכון". את הבכורה אייברסון אמור להציג נגד עוד קבוצה שבה הוא שיחק לאחרונה, דנבר נאגטס. 

קשה מאוד לצפות את המהלכים של אייברסון, שיכול להפתיע לא רק אותנו אלא בעיקר את עצמו.אייברסון ינסה להוביל את הסיקסרס לתקופה יותר טובה מאשר היא נמצאת בו כעת.

אייברסון חוזר לפילי?

אלן אייברסון, שהודיע השבוע על כוונתו לפרוש ממשחק פעיל, עשוי לשוב לפילדלפיה, בה העביר את שנותיו הגדולות ואותה הצליח להביא עד לגמר ה- NBA.

הגארד בן ה-34, שעבר בקיץ לממפיס גריזליס, לא אהב את העובדה שהפך לשחקן ספסל בקבוצה ושוחרר ממנה, דבר שהניע אותו להודיע על פרישה. 

לאחרונה אף נקשר שמו כמי שמועמד לחתום בניו יורק ניקס, אבל העסקה לא יצאה לפועל והשחקן לא מצא קבוצה שתסכים לקבל אותו לשורותיה.

כעת מסתמן, כי המאמן אדי ג'ורדן הוא שדוחף למהלך, בו ישוב הגארד לשחק במדי קבוצתו לשעבר. בפילדלפיה אישרו הערב (שבת) את כוונותיהם לגבי אייברסון: "אנחנו מודעים לעבר, לעליות ולירידות, אבל אנחנו בהחלט זקוקים לו".

כזכור, בדצמבר 2006, אחרי 10 עונות במדי פילדלפיה, אחרי שיחסיו עם המאמן דאז ג'ים אובריין ועם ההנהלה התערערו, עבר אייברסון לשחק בשורות דנבר נאגטס. כעבור שנתיים עבר לדטרויט פיסטונס. את העונה הנוכחית, כאמור, החל בממפיס גריזליס.

צילום: getty images.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק