דוידנקו נגד דל פוטרו בגמר

טורניר המאסטרס: המדורג מספר 1 בעולם, רוג'ר פדרר נכנע 6:2, 4:6, 7:5 לרוסי, ניקולאי דוידנקו שהעפיל לראשונה בהיסטוריה לגמר. דל פוטרו עלה על חשבונו של סודרלינג

שבת 28 נובמבר 2009
מערכת TELESPORT

דוידנקו חגג בר מצווה בלונדון. אומנם הילד לא בן 13, אבל לאחר 12 מפגשים בהם הפסיד לרוג'ר פדרר ברציפות, הצליח הרוסי ניקולאי דוידנקו לנצח 2:6, 6:4, 5:7 את רוג'ר פדרר השוויצרי והעפיל לגמר הגדול בטורניר המאסטרס. 

המערכה הראשונה הייתה דיי קלה לדוידנקו, כאשר החבטות של הרוסי היו אדירות גם עבור המדורג מספר 1 בעולם, שנשבר לא פעם אחת והפסיד בה 2:6. במערכה השנייה לעומת זאת התעורר פדרר , שבר פעם אחת את דוידנקו ל-4:6 ושוויון במערכות. 

המערכה השלישית הייתה צמודה יותר. שני השחקנים שמרו על משחק ההגשה והמשחק הלך ל-5:6 לזכות דוידנקו. המדורג ראשון לא הצליח לאזן את המשחקונים, מה שהוביל לניצחון 5:7 ובמשחק של דוידנקו, שרשם היסטוריה והעפיל לראשונה לגמר טורניר המאסטרס האיכותי. 

דיוידנקו יפגוש בגמר מחר את דל פוטרו שניצח מאוחר יותר את השבדי, רובין סודרלינג בשלוש מערכות. סודרלינג ניצח את המערכה הראשונה לאחר שובר שוויון. השבדי היה קרוב לנצח גם את המערכה השניה אך עשה הרבה טעויות בלתי מחוייבות והארגנטינאי ניצל זאת כדי לנצח 3:6. המערכה השלישית היתה צמודה לחלוטין והגיעה לשובר שוויון בו ניצח דל פוטרו ועלה לגמר

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק