רוני, דורגבה, טבס או פברגאס?

ווין רוני, דידייה דרוגבה, ססק פברגאס וקרלוס טבס, הם ארבעת המועמדים לתואר שחקן העונה בפרמייר-ליג ߜעונת 2009/10. פברגאס ורוני, מועמדים גם לתואר השחקן הצעיר של העונה, יחד עם ג'יימס מילנר מאסטון וילה וג'ו הארט מבירמינגהאם

יום חמישי 15 אפריל 2010
מערכת TELESPORT
 ווין רוני, דידייה דרוגבה, ססק פברגאס וקרלוס טבס, הם 4 המועמדים לתואר שחקן העונה בפרמייר-ליג. כך פירסמה היום הנהלת הליגה. רוני, שכבש העונה לא פחות מ-34 שערים עבור היונייטד, הוא המועמד המוביל לזכות בתואר היוקרתי, למרות שהקבוצה שלו בדרך לסיים את העונה ללא אף תואר משמעותי. 

רוני ייאבק על התואר עם דידייה דרוגבה, חלוצה הנהדר של צ'לסי, שמוליך את קבוצתו לעונה חלומית. צ'לסי העפילה לגמר הגביע האנגלי ומוליכה את הפרמייר-ליג ואם היא אכן תזכה בדאבל, לדרוגבה יש סיכוי מצויין לזכות בסופו של דבר בתואר.

המועמד השלישי לתואר הוא קרלוס טבז, החלוץ הארגנߘינאי שעבר בקיץ ממנצ'סטר יונייטד למנצ'סטר סיטי ומוליך אותה לעונה מצויינת עם 28 שערים. הסיטי, ממוקמת כרגע במקום הרביעי ואם תשחק בליגת האלופות, לטבז יהיו מניות נכבדות בהישג הזה.

המועמד האחרון הוא ססק פברגאס, הקשר הספרדי הנפלא של ארסנל, שסייӝ את העונה בגלל פציעה, אך נתן עונה נהדרת ושמר את ארסנל במירוץ האליפות כמעט עד המחזורים האחרונים. 

מאז הפציעה של פברגאס חלה ירידה משמעותית בכושר של ארסנל, שהודחה מליגת האלופות ע"י ברצלונה וההפסד אתמול (רביעי) לטוטנהאם הוציא אותה סופיתĠגם ממירוץ האליפות.

פברגאס ורוני, מועמדים גם לתואר השחקן הצעיר של העונה, יחד עם ג'יימס מילנר מאסטון וילה וג'ו הארט מבירמינגהאם.

צילום: גטי אימג'

תגובות

טלספורט בפייסבוק