חיפה בעקבות ורד ויצחקי

צמד שחקני בית"ר ירושלים, נמצאים בתוכניות של מכבי חיפה לרכש עתידי. האלופה חושקת גם באלירן עטר, בקיץ הקרוב או אפילו כבר בינואר

יום ראשון 29 נובמבר 2009
אשר גולדברג
 מכבי חיפה מפיקה לקחים מכישלון החיזוק שבוצע בקבוצה אחרי העליה לליגת האלופות. הכסף הגדול יחסית, ששולם עבור הברזילאי דוטרה והארגנטינאי יהודי אייל שטכרמן, התגלה ככישלון מקצועי ענק.

כעת, מכבי חיפה מבקשת להתחזק ולהפוך לקבוצה מספר 1 בישראל. מאחורי הקלעים מתנהלים מגעים עם בית"ר ירושלים ועם בני יהודה, בנושא רכישתם של ברק יצחקי, עידן ורד ואלירן עטר. מכבי חיפה מודעת לקולות שסוכני השחקנים משמיעים על מעבר שלהם לאירופה, שבו יקבלו הקבוצה המשחררות (בית"ר ובני יהודה) חלק מכספי המעבר העתידיים.

בית"ר ירושלים לא תוכל להחזיק בחוזים הכבדים של רוב שחקניה ובמידה שתלך להליך של פירוק משפטי, עדיף לה למכור את כוכביה כבר עכשיו. מכבי חיפה יכולה להמתין לשלושה גם בקיץ, אבל ראשיה מבקשים שכבר החל מחודש ינואר, הם ישתלבו בקבוצה ויהיה להם קל להיקלט.

מלבד דוטרה ושטכרמן, שמחפשים להם קבוצות חלופיות, הכוונה של הצוות המקצועי הוא לבצע ריענון בסגל הרחב. מספר שחקנים יתבקשו לרכוש ניסיון כמושאלים לקבוצות אחרות ולחזור עם יותר ניסיון.

למעלה מ-3000 אוהדי מכבי חיפה, כבר הבטיחו את מקומן מחר בבלומפילד למשחק מול מכבי ת"א. מלבד המשימה לפתוח מחדש פער מהפועל ת"א, שירד לשש נקודות, רוצה מכבי חיפה להשוות את שיא 11 הניצחונות הרצופים, השייך לה ולמכבי ת"א.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק