0

רג הדהימה את גליל\גלבוע עם הבאזר

שלשה של ברנדון יואינג עם הבאזר ניצחה לרמת-גן את המשחק מול חניכיו של עודד קטש. אשקלון ניצחה את מכבי חיפה 71:73. עפולה ניצחה את ראשל"צ, נהריה ניצחה את חולון עם סיכוי לפלייאוף ۢליון

יום חמישי 15 אפריל 2010
מערכת TELESPORT
יון, לסיים במקום השמיני ולפגוש את מכבי תל-אביב. מנגד, חולון ידעה שאת העונה הסדירה היא תסיים בפלייאוף התחתון אבל כל נקודה חשובה למען מאבקי המיקום.

כנראה שחולון נתקעה בפקקים גם אחרי תחילת המשחק, נהריה רצה Ӝלא כל הפרעה ופתחה יתרון מדהים של 1:13. את הרבע הראשון נהריה סיימה בתוצאה 12:28 עם 10 נקודות לסמית'.

חולון חזרה למשחק עם ריצה משלה והורידה את הפער ל-8 נקודות בלבד, 22:30. הפער נשמר לאורך הרבע השני ולמחצית ירדו הקבוצות בהפרש זהה, 35:43.
<Ţr/> 5 דקות ברבע השלישי וחולון עשתה מבחינתה את הבלתי יאומן- אמנם יתרון היא לא רשמה לזכותה הערב, אך הפער הצטמק לנקודה בלבד - 43:44. כנראה ששם הבינה נהריה שהיא בנקודת האל-חזור וסמית' וגריר העבירו הילוך- 44:48 בסיום הרבע, 18 נקודות לסמית' ו-14 לגריר.
<ɢr/> ההפרש עמד על 6 נקודות לאורך דקות רבות ברבע וככל שהמשחק הלך והתקרב אל סיומו חולון נפלה מהרגליים. בפיגור 4 נקודות, שתי דקות לסיום, החמיצה חולון הזדמנות מצויינת להחזיר את עצמה למשחק וזה עלה לה בהפסד - 72:78 לנהריה, שתלויה בעצמה במחזור הבא על מנת להתברג ߐל הפלייאוף העליון ולפגוש את מכבי תל-אביב.

צילום: מנהלת הליגה

תגובות

טלספורט בפייסבוק