זלאטן קבר את ריאל הטובה

זו היתה הכותרת של "המארקה" המדרידאי הבוקר. גם ב"אל מונדו" הקטאלוני פירגנו לאיברהימוביץ ודני אלבס עקץ את רונאלדו: "הוא התרחק משחק אחד מהמטרה לכבוש מולנו 20 שערים"

יום שני 30 נובמבר 2009
מערכת TELESPORT

הסופר קלאסיקו בין ברצלונה לריאל מדריד אתמול, שוב הוכרע לטובת האלופה מקטאלוניה, אולם בניגוד לעונה שעברה הניצחון של ברצלונה הגיע אחרי מאבק עיקש מול יריבה שבאה לשחק כדורגל וכמעט השיגה ניצחון בקאמפ-נואו.

"המארקה" ממדריד, פירגן כמובן ללבנים ויצא בכותרת גדולה "איברהימוביץ' קבר את ריאל מדריד הטובה". ב"אל מונדו" הקטאלוני פירגנו לחלוץ השבדי וזעקו "דינמיט איברהימוביץ'".

דני אלבס, המגן הברזילאי של ברצלונה, היה לדעת רבים איש המשחק. הוא בישל את הגול של זלאטן ובישל מצב מצויין נוסף לליאו מסי לקראת סיום המשחק. אלבס, ניצל את הניצחון של קבוצתו כדי לעקוץ את כריסטיאנו רונאלדו, שאמר לפני המשחק שהוא מתכנן לכבוש 20 שערים מול ברצלונה.

אלבס הגיב על כך בזילזול: "רונאלדו לא עמד בקצב של המשחק הזה. היתה לו את ההזדמנות הכי טובה במשחק והוא לא ניצל אותה. הוא הצהיר שיבקיע 20 שערים מול ברצלונה, כעת הוא התרחק משחק אחד מהמטרה הזו".


קאקה במאבק מול טורה

ליאו מסי
, כוכבה של ברצלונה היה בספק למשחק הזה אך פתח ושיחק 90 דקות. מסי פירגן ליריבה ואמר: "זה אף פעם לא קל לנצח קבוצה כמו ריאל מדריד, במיוחד כשאתה משחק בעשרה שחקנים".

מסי הוסיף: "זה יום נהדר עבורנו, אבל מה שהכי חשוב זה שצברנו עוד שלוש נקודות. גם מבחינתי היה לי משחק מצויין, הרגשתי  טוב על המגרש ולא היו לי בעיות. הדרך עוד ארוכה ולהוביל את הליגה בשלב הזה לא אומר כלום. צריכים להתמיד ולשמור על קצב גבוה כדי להישאר בפיסגה".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק