מכביזם או פיק הברכיים?

איגור טומאסיץ' החולה, ייעדר מהמשחק מול חיפה. ליאור זא'ן ישחק כבלם, יוסי שבחון להרכב. מיץ' גולדהאר, הבעלים של מכבי ת"א יהיה ביציע ויראה את מכבי ת"א מנסה לעצור את הדהירה של החיפאים

יום שני 30 נובמבר 2009
אשר גולדברג
 במכבי ת"א היה שקט בשבוע שעבר. הניצחון בחוץ על הפועל ב"ש 1:3 סידר לצהובים ימי הכנה עם המון תקוות למשחק "הסופר קלאסיקו הישראלי". 

בשינוי של הרגע האחרון למשחק הערב, איגור טומאסיץ', הבלם הקרואטי של הקבוצה חולה ולא ישחק. מי שיחליפו במרכז ההגנה יהיה ליאור ז'אן, כאשר יוסי שבחון צפוי לתפוס את מקומו שת זא'ן במרכז השדה.

שחקן במכבי ת"א התייחס למשחק הערב ואמר: "פעם כשאמרו מכבי, הכוונה היתה אך ורק מכבי ת"א. עכשיו חוזרת מכבי חיפה לתמונה אחרי ההתפרקות של בית"ר ירושלים. חשוב שימשיכו להגיד מכבי ויבינו שמדובר במכבי היחידה, זו מתל אביב".

הבעלים של מכבי ת"א, מיטשל גולדהאר כבר בישראל כמה ימים ובהתאם לדברים שקורים במועדון כבר מספר שבועות. גם גולדהאר שומר על דום שתיקה ואינו קופץ לביקורים מתוקשרים על כל צעד ושעל באיזור קרית שלום.


טומאסיץ' בדרבי מול הפועל. יחמיץ את המשחק הערב

מכבי ת"א יכולה להציל הלילה את הליגה בצמרת וגם את עצמה, במידה ותנצח את מכבי חיפה. בליגה של קיזוז נקודות בחצי, כפי שההתאחדות לכדורגל החליטה, הכול עדיין פתוח. 

מי שימתינו לבשורות מהמשחק בגלזגו הם אנשי הפועל ת"א, שניצחון של מכבי ת"א יעשה להם תאבון בהמשך המאבק על תואר האליפות.  במכבי ת"א יודעים שאת המשחק הזה הם חייבים לאוהדים שלהם, אלו שעדיין מאמינים שמכבי ת"א היא מעל כולם ושרק קבוצה אחת מייצגת את הכדורגל הישראלי כאן ובעולם והיא מכבי ת"א.

המנג'ר אבי נמני, ניסה להכניס לשחקניו את החשיבות של משחק קבוצתי שמח. את יכולתם להתחבר ולעשות לרבבות הצהובים שמח בלב. המשימה הראשונה של שחקני מכבי ת"א היא לשחק על הכבוד, להיות הקבוצה שיריבותיה יתאימו עצמם אליה. המחוייבות היא לאוהדים שמצפים שמכבי ת"א תמנע ממכבי חיפה ניצחון 11 ברציפות.

אחד האוהדים אמר: "אין לנו כבוד לרוב השחקנים, הם לא יודעים מה פרוש לשחק עבור מכבי ת"א. אם ניכשל ולא נעצור את מכבי חיפה, אפשר לסמן איקס על העונה הנוכחית. מכבי ת"א בלי הצהרת אליפות, היא בדיוק כמו אשדוד ורעננה".

אבי נמני וניר לוין, ימשיר לתת את חולצות ההרכב הפותח ל-11 שניצחו בשבוע שעבר את הפועל ב"ש. 1200 הכרטיסים שנותרו למכירה, אמורים להימכר בשעות הקרובות.

תמונות: האתר הרשמי של מכבי ת"א

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק