כולן רוצות להדיח את קובי

לוס אנג'לס לייקרס תנסה לשמור על תוארה אך קיבלה יריבה קשה בדמותה של אקלהומה. דאלאס עם יתרון הביתיות בדרבי הטקסני מול סן אנטוניו, פיניקס תתמודד מול פורטלנד הפצועה ודנבר תפגוש בסדרה מרתקת את יוטה

שבת 17 אפריל 2010
נמרוד הגפני
ה שיכולה לעצור את משחק ההתקפה של הנאגטס. ושוב בדומה לאוקלהומה, גם לנאגטס יש צוות מסייע נהדר עם ננה הילאריו הברזילאי, ג'יי אר סמית' הנהדר והרוקי המצטיין, טיי לוסון. כרמלו הוא אחד מהקלעים הטובים ביותר בליגה וגם העונה סיים עם מספרים מצוינים כמו 28.2 נקודות למשחק. לצ'ונסי בילאפס 5.6 אסיסטים למשחק.

ביוטה חשבו להיפטר מקרלוס בוזר בתחילת העונה אך לא מצאו טרייד הולם עבורו. מבחינה מקצועית זה השתלם. בוזר סיים את העונה הסדירה כקלע המוביל של יוטה Ӣם 19.5 נקודות למשחק. דרון וויליאמס הראה שוב למה הוא אחד מהרכזים המוערכים בליגה עם 10.5 אסיסטים בממוצע למשחק. פול מילסאפ עשה התקדמות נהדרת העונה וגם סי ג'יי מיילס וווס מתיוס נתנו עונות שעלו בהרבה על המצופה מהם.


קרלוס בוזר. ינסה לתת פייט לכרמלו

ההערכה: זוהי הסדרה שהכי קשה לנבא אותה. יוטה פנטסטית בביתה וברוב העונה האולם בסולט לייק היה מבצר. לעומת זאת, כאשר כרמלו אטוני בפורמה, דנבר מנצחת. בסיום דנבר היא זאת שתעפיל עם יתרון הביתיות אך הסדרה הזאת תהיה ארוכה ותסתיים בשישה או שבעה משחקים.

בחצי הגמר: המנצחת בסדרה בין לוס אנג'לס לייקרס ואוקלהומה סיטי ת'אנדרס תפגוש את המנצחת בסדרה בין דנבר נאג'טס ויוטה ג'ז.Ġהמנצחת בסדרה בין דאלאס מאבריקס וסן אנטוניו ספרס תפגוש את המנצחת בסדרה בין פיניקס סאנס ופורטלנד טריילבלייזרס.צילומים: Getty Images
ȼ/p>

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק