אולם הפחים עלול להיסגר

בעקבות תלונות של קבוצות אורחות על מצבו הרעוע של האולם, נדרשה הפועל חולון לבצע בו מקצה שיפורים כדי להתאימו למילניום הנוכחי

יום שני 30 נובמבר 2009
שלמה חסיד

 בשל מצבו המחפיר של אולם הפחים, אולמה הביתי של הפועל BEKO  חולון, מחזיקת גביע המדינה, התקיימה היום פגישה מיוחד בין ראש עיריית חולון מר מוטי ששון, ראשי המנהלת היו"ר אבנר קופל והמנכ"ל עדלי מרכוס יחד עם יו"ר הקבוצה מר טובי שוורץ.

לאחרונה התרבו תלונות של אוהדים וקבוצות אורחות על מצב האולם, השירותים הציבוריים בו ומצבם ההיגייני והתנאים בחדר ההלבשה של האורחים. אוהדים רבים חשים שהתנאים באולם פוגמים בהנאה ואינם מתאימים לצפייה בשנת 2009. קבוצות אורחות חוזרות ומתלוננות על התנאים בחדר ההלבשה של האורחים.

בפגישה אמר ראש העיר, שיסכים להעביר כספים לטובת שיפוץ האולם, אך ורק אם האולם יקבל אישור לשימוש ארוך טווח ממרכז הפועל הבעלים של האולם.

במנהלת הליגה התגבשה החלטה שכבר בעתיד הקרוב הקבוצה לא תוכל להשתמש באולם אם הוא לא יעבור מספר שינויים ושיפוצים מידיים. עד סוף פגרת החורף באמצע ינואר, חובה לשפץ את חדרי השירותים והמעברים באולם, לרווחת הצופים ולא הקבוצה תאלץ לעבור לאולם חליפי, ככל הנראה האולם בקרית שרת, שמשרת מזה שנים את קבוצת הנשים של אליצור.

כמו כן הובהר ע"י ראשי המנהלת, שאם בתום הקיץ הקרוב, לא יותקן מזגן באולם, לא יותרו בו המשחקים בעונת 11\2010 והקבוצה לא תוכל להמשיך ולשחק באולם שנחשב לאחד הביתיים והחמים בליגת העל.

 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק