9 המלצות WINNER למשחקי היום

המלצות למשחקי ה-WINNER. והיום נתרכז במשחקי המחזור הראשון של הסיבוב השלישי במסגרת מוקדמות הליגה האירופית

יום חמישי 29 יולי 2010
מערכת WELESPORT

כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER והיום נתרכז במשחקי המחזור הראשון של הסיבוב השלישי במסגרת מוקדמות הליגה האירופית.


אינטר טורקו - גנק - X (יחס 3.00)

טורקו הפינית מדורגת במקום השישי בטבלת הליגה בפינלנד אחרי 15 מחזורים. גנק הבלגית מהצד השני טרם החלה את המשחקים שלה בליגה המקומית. גנק סיימה במקום השלישי בעונה שעברה את הליגה. בסך הכל מדובר בקבוצה מצויינת, יש לה שחקנים מצויינים אך ۜדעתי היא תתקשה במשחק החוץ בפינלנד זאת למרות היחס הנמוך והבטוח שנתנו עליה. להערכתי המשחק יהיה מאוד שקול עם יתרון של הבלגים. אני מסמן כאן X. טורקו בסך הכל משחקת טוב במשחקי הליגה שלה בבית.

מוגילב - באניק אוסטרבה - 2 (יחס 1.80)

<ɰ>מוגילב מבלארוס הדיחה בסיבוב הראשון את לאצ'י החלשה עם 8-2 בסיכום הכללי, לאחר מכן היא פגשה את סטאבק הנורבגית והדיחה גם אותה עם תיקו 2-2 בנורבגיה ו-1:1 בבית. אוסטרבה מהצד השני פגשה את וויט גאוריגיה בסיבוב הקודם ואחרי 6:0 במשחק הראשון בגיאורגיה היא נפרדה ממנה בתיקו מאופס בבית.בבלארוס כבר משחקים כמעט 20 מחזורים, מוגילב במקום השביעי בטבלה. באניק מהצד השני פתחה את העונה שלה בצ'כיה עם שתי תוצאות תיקו בשני המשחקים. באניק קבוצה חזקה יותר מאשר מוגילב. היא גם משחקת מצויין במשחקי החוץ שלה. להערכתי, באניק תחזור מבלארוס עם ניצחון יקר.

אוטרכט - לוצרן - 1 (יחס 1.45)

אוטרכט ההולנדית מגיעה למשחק היום אחרי שהדיחה את טיראנה בסיבוב הקודם עם 4-0 בבית ותיקו 1-1 בחוץ. לוצרן השוויצרית תחל את המשחקים שלה רק היום. הליגה בהולנד טרם החלה, לוצרן השוויצרית שיחקה כבר שני משחקים בליגה השוויצרית והיא עם תיקו וניצחון. אוטרכט לא היתה קבוצה בולטת במיוחד בליגה ההולנדית בשנה שעברה. היא סיימה רק במקום השביעי בטבלה ובמשחקי הפליאוף לליגה האירופית היא ניצחה בקלות את רודה 2-0 בחוץ ו-4:1 בבית. לוצרן קבוצה מצויינת אך אוטߨכט בנויה מלא מעט שחקנים הולנדים כישרוניים כך שאני מאמין שהניצחון כאן יהיה של הקבוצה הביתית. לוצרן תשתדל להפסיד בהפרש נמוך בכדי לצאת בשלום מהמשחק השני.

אלסונד - מאת'רוול - 1 (יחס 1.75)

אלסונד הנורבגית פותחת היום את המשחקים שלה בליגה האירופית לעומת מאתר'וול הסקוטית שהדיחה בסיבוב הקודם בקושי רב את בריידבליק האיסלנדית עם ניצחון כפול 1-0. אלסונד מגיעה למשחק היום כשהיא במקום הרביעי בליגה הנורבגית. היא קבוצה מצויינת, נלחמת כבר כמה שנים בצמרת הליגה. מאתר'וול מהצד השני היא לא מהקבוצەת החזקות בליגה הסקוטית. היא טרם החלה את המשחקים שלה העונה בליגה, ובעונה שעברה היא סיימה רק במקום החמישי בטבלה. מאתר'וול לא קבוצת חוץ גדולה ולהערכתי היא תחזור מנורבגיה ללא כלום.

אפועל ניקוסיה - יאבלונץ' - 1 (יחס 1.35)

אפועל ניקוסיה, אחת הקבוצות החזקות ביותר בליגה הקפריסאית מוצאת את עצמה השנה בליגה האירופית. היא הדיחה בסיבוב הקודם את טאורס עם ניצחון כפול בסך שערים 6-1. יאבלונץ' הצ'כית מהצד השני פותחת את המשחקים שלה היום כשבליגה הצ'כית היא אחרי תיקו והפסד בשני המשחקים שלה עד כߔ. קצת מוזר שקבוצה מצ'כיה מקבלת יחס מאוד גבוה מול קבוצה מקפריסין. הרי אם שמים את שתי הנבחרות האלו זו מול זו, צ'כיה תפרק את קפריסין. בכל מה שנוגע לשתי הקבוצות האלו, ניקוסיה היא קבוצה טובה מאוד כפי שציינתי, יש שם כמה שחקנים מצויינים. יאבלונץ' היא קבוצה דיי בߙנונית בליגה הצ'כית ולדעתי במשחק הזה לפחות, היא תפסיד. שימו לב - זה לא באנקר בכלל - יאבלונץ מסוגלת להפתיע.

מולדה - שטוטגרט - 2 (יחס 1.25)

מולדה הנורבגית הדיחה בסיבוב הקודם את ז'לאגבה עם ניצחון ביתי 1-0 והפסד חוץ 2:1. היא מדורגת במקום ה-13 בלבד בליגה הנורבגית כשהעונה זה לא ממש הולך לה. שטוטגרט מהצד השני, קבוצה גרמנית חזקה מאוד, פותחת את המשחקים שלה היום במסגרת הליגה האירופית. לא חושב שהמשחק הזה ממש כוחות. שטוטגרט קבוצה חזקה בהרבה ממולדה, היא החתימה בקיץ האחרון ארבעה שחקנים חדשים, ולמרות שהיא שיחררה גם כמה שחקנים מצויינים, היא עדיין טובה יותר ממולדה. אני מסמן כאן 2.

ראנדרס - לוזאן - 1 (יחס 1.35)

ראנדרס הדיחה בסיבוב הראשון את דודלנג' מלוקסמבורג כשהיא מנצחת במשחק הראשון 6-1 ובמשחק שבו היא שיחקה עםȠההרכב השני שלה, היא הפסידה 2-1. לאחר מכן שיחקה הקבוצה מול גוריצה וניצחה אותה 3-2 בבית ונפרדה ממנה בתיקו 1-1 בחוץ. לוזאן מהצד השני, קבוצה מהליגה השוויצרית, הדיחה בסיבוב הקודם את לוקה עם ניצחון 1-0 בבית ותיקו 1-1 בחוץ. בליגה השוויצרית היא פתחה טוב וניצחה במחזור הראשון 4-0 את ווינטרטור. למרות הניצחונות היפה של לוזאן, יהיה לה לא פשוט בדנמרק. ראנדרס אמנם לא קבוצה גדולה, אך בבית היא משחקת מצויין ומול קבוצות מהדרג הזה לפחות, היא מצליחה לעשות את העבודה שלה. אני מסמן כאן 1.

קלמאר - לבסקי סופיה - X (יחס 2.90)

קלמאר השבדית הדיחה בסיבוב הקודם את דאצ'יה עם תיקו מאופס בבית וניצחון 2-0 בחוץ .היא תארח היום את לבסקי סופיה הבולגרית שהדיחה בקלות את דודלאנק האירית בסיבוߑ האחרון עם 6-0 בבית וניצחון 2-0 בחוץ. בליגה השבדית קלמאר מדורגת במקום השישי בטבלה, היא מגיעה למשחק היום אחרי הפסד 1-0 בדיורגרדן. לבסקי מהצד השני לא שיחקה עדיין במשחקי הליגה שלה שטרם החלו. את העונה שעברה היא סיימה במקום השלישי בטבלה במרחק של 13 נק' מהאלופהĮ לבסקי קבוצה לא רעה בסך הכל, היא מקבלת יחס מאוד גבוה על ניצחון שלה או תיקו בשבדיה. קלמאר אמנם קבוצה טובה בליגה שלה, אך בכל מה שנוגע לליגה האירופית, היא לא תתקדם יותר מדי. להערכתי לבסקי סופיה תדיח אותה, ככה שהכל תלוי במשחק הזה. אני מסמן כאן X.

מכבי חיפה - דינמו מינסק - 1 (יחס 1.25)

אחרי הכישלון העלוב של מכבי חיפה בעונה שעברה בליגת האלופות, היא תנסה את המזל שלה העונה בליגה האירופית. היא תפתח את המשחקים שלה מול דינמו מינסק מבלארוס כשזו כבר החלה את המשחקים שלה באירופה עם ניצחוןĠכפול את קאלב 5-1 בבית ו-5:0 בחוץ. בליגה המקומית מינסק מדורגת במקום הרביעי בטבלה והיא אחרי הפסד 1-0 ביתי לשחטיור. מכבי חיפה החתימה בקיץ האחרון כמה שחקנים, הבולטים שבהם הם קאנוטו הארגנטינאי שהגיע מארגנטינוס ג'וניורס, אוסאי שהגיע מהולנד ובוקארי שהגיע מהליגה ߔטוניסאית. מינסק קבוצה לא רעה בליגה שלה אך לדעתי היא תפתח את המשחקים שלה בהפסד כפול והדחה למכבי חיפה.

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק

8