אני מתנצל. אין הצדקה למעשיי

יו"ר איגוד הכדורסל לשעבר, ירמי אולמרט, שתקף את עומר בנוביץ', כתב ערוץ הספורט ביקש התנצלות פומבית יממה לאחר המקרה: "לא הייתי צריך לנהוג כך"

יום רביעי 02 דצמבר 2009
אשר גולדברג

יממה לאחר האירוע המביך, שבו התקיף יו"ר איגוד הכדורסל לשעבר, ירמי אולמרט את כתב ערוץ הספורט עומר בנוביץ', התוקף הביע חרטה על המקרה והתנצל בפומבי.

אולמרט אמר: "הייתי מבקש בהחלט מתוך כאב עמוק על האירועים שאירעו אמש לדבר על האירועים. אין הצדקה ציבורית לדבר שעשיתי כלפי עמר בנוביץ'. זה מעשה שאין לו מקום בין בני אדם בכלל ובין אנשי ספורט בפרט. לא הייתי צריך לנהוג כך ואני מצטער מאוד על המעשה. אני מתנצל מעומק ליבי בפני עומר בנוביץ' ובפני ערוץ הספורט". 

אולמרט סיכם ואמר: "בחרתי להתנצל שזה הצעד הכון לדעתי. אין טעם להכנס לפרטים ולניואנסים של האירוע".

אלימות נגד התקשורת: ירמי אולמרט תקף את בנוביץ'

שוב מקרה אלימות והפעם נגד התקשורת. יושב ראש איגוד הכדורסל לשעבר, ירמי אולמרט תקף לפנות ערב (שלישי) את כתב ערוץ הספורט, עומר בנוביץ' בסיום משחק הכדורסל הליגה הלאומית בין מ.כ הבקעה לאליצור קרית אתא.

בעקבות התקיפה פונה עומר בנוביץ' לבית החולים, שם עבר טיפול רפואי. לפי עדים שהיו במקום, נמסר כי אולמרט שלח אגרוף לפניו של בנוביץ', שנחבט בראשו והיה חסר הכרה למספר דקות. שוטרים שהיו במקום לקחו את אולמרט לחקירה. 

בערוץ הספורט פורסם כי במצלמות הטלוויזיה, שקלטו חלקים מהאירוע, נשמע אולמרט אומר לבנוביץ', רגעים לפני האגרוף: "אני אראה לך מה זה שאתה מדבר איתי ככה". שוטרים שהוזעקו למקום תשאלו את אולמרט ולאחר מכן לקחו אותו לחקירה.

מאיגוד הכדורסל נמסר בתגובה לאירוע: "מבלי להכנס לפרטי האירוע, איגוד הכדורסל מגנה בכל תוקף כל מעשה אלימות גם אם אינו קשור ישירות למשחק עצמו".


תגובות

b

טלספורט בפייסבוק