ירמי אולמרט. לא מה שחשבתם

הוא הפך לנכה במלחמת לבנון, שכב חצי שנה במחלקת שיקום, התנדב לרפא את איגוד הכדורסל. ועכשיו הוא תורם בבקעה , חבל שארוע בודד מקלל את השם של ירמי

יום רביעי 02 דצמבר 2009
שלמה חסיד
 לא ברור לי כיצד קרה שירמי אולמרט הכניס אגרוף לעומר בנוביץ', האחרון הוא בחור זהב , עיתונאי משכמו ומעלה, איש משפחה למופת. ונכס לערוץ הספורט.

אין יותר מדי אנשים בטלוויזיה הישראלית שעוברים מסך כמוהו'  אבל מעל הכל הוא מקבל המון כבוד מהמרואיינים'  בzזכות האופי הטוב שלו והאינטילגנציה הרגשית הגבוהה שלו.

ידוע שעומר היה מסוכסך עם ירמי אולמרט, שתבע אותו בבית משפט והוציא ממנו התנצלות. יכול להיות שזה לא מצא חן בעיני עומר בנוביץ', ומכאן העניינים החלו להתגלגל.

לגבי ירמי אולמרט מדובר באחד האנשים הכי טובים שמסתובבים בענף, ירמי הוא 80 אחוז נכה עוד ממלחמת לבנון. חצי שנה הוא שכב בבית חולים במחלקת שיקום, לאחר שתרם את גופו למדינה.

באיגוד הכדורסל הוא שירת בחינם. מבוקר עד ערב הוא שרץ בחדר הקטן ברחוב יהודית , ענה לאימיילים, סידר לשופטים חדר כושר, פתר בעיות בקט-סל ולא הזניח את כדורסל הנשים.

 לא יכול להיות שאיש מדהים כזה, יקבל אש צולבת מכל כיוון רק בגלל שאחיו היה ראש ממשלה לא פופולארי. הלוואי שהיה אפשר לעשות סולחה ולפוגג את המשקעים ועוד יותר עדיף היה אם ירמי היה שולט על עצמו ועל עצביו.  מאידך לא יכול להיות שבאמתלה המפוקפקת של מכירת עיתונים יצלבו פה אנשים טובים על ימין ועל שמאל.

 אפשר לשאול במ.כ הבקעה מי זה ירמי, כמה הוא תורם, מה הוא נותן ומה הוא לוקח בתמורה אם בכלל. חשוב להבין שהאיש הזה נמצא בספורט אך ורק בכדי לתת\  וחבל שאירוע בודד יקלקל את שמו הטוב. פשוט חבל.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק