ארסנל אחרי אדין דזקו

אדין דזקו, חלוצה הבוסני של וולפסבורג הגרמנית, כבר הודיע בעבר כי הדחה מוקדמת מליגת האלופות עשויה לסיים גם את דרכו בקבוצה עוד העונה. האם נמצא התחליף לואן-פרסי?

יום חמישי 03 דצמבר 2009
מערכת TELESPORT

לאחר שנודע לארסנל כי פציעתו של רובין ואן-פרסי חמורה מהצפוי, כאשר ההולנדי לא יחזור בחודשים הקרובים למגרשים, ארסן ונגר כבר הודיע כי הוא בחיפושים אחר מחליף, חלוץ ברמה גבוהה שיגיע כבר בחלון ההעברות הקרוב.

על-פי פרסומים הבוקר בבריטניה, השם החם בלונדון הוא אדין דזקו, החלוץ הבוסני של וולפסבורג, בו מעוניינת גם יובנטוס. עם עזיבתו של עמנואל אדביור הקיץ למנצ'סטר סיטי והפציעה של ההולנדי, נשארה ארסנל עם אדוארדו, בנדטנר, וולקוט וולה.

למרות שחתם לאחרונה על חוזה חדש אצל האלופה הגרמנית, חוזה בן 4 שנים, דזקו כבר התייחס לכך בעבר וטען כי אם וולפסבורג תודח מליגת האלופות כבר בשלב הבתים, ייתכן והוא יעזוב לטובת קבוצה בכירה יותר. 

דזקו, כבש בעונה שעברה במדי וולפסבורג 36 שערים, כשהעונה הבוסני הצליח לכבוש כבר 13 שערים. כמו כן היה שותף להצלחת הנבחרת, שהודחה רק בשלב ההצלבה מול פורטוגל. עלות העסקה מוערכת בכ-15 מיליון יורו.

בנוסף לכך, דיווחים אחרונים מספרים שארסנל השיגה סיכום עם קבוצת ז'ובנטוד לגבי הכישרון הצעיר זזיניו בן ה-17. עלות העיסקה היא 1.7 מיליון ליש"ט.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק