אנחנו יכולים לנצח את מכבי

שלו מנשה, ממצטייני מכבי נתניה, התראיין לאתר הרשמי לקראת משחק קבוצתו מול מכבי ת"א בשבת: "מכבי קבוצה טובה, אבל אנחנו ניצחנו בנצרת ורוצים המשכיות"

יום חמישי 03 דצמבר 2009
אשר גולדברג

במכבי נתניה מתכוננים למשחק המסקרן שמצפה להם בשבת מול מכבי ת"א, שמגיעה אחרי הניצחון הגדול על מכבי חיפה.

במועדון שוררת אווירה מצויינת, בעקבות ניצחון הליגה האחרון בחוץ על מכבי אחי נצרת, ובכלל בקבוצה יש שביעות רצון רבה מעבודתו של ראובן עטר.

שלו מנשה, אחד מהברגים המרכזיים של הקבוצה, התייחס היום למשחק בשבת ואמר לאתר הרשמי: "מכבי ת"א נמצאת במומנטום טוב ובכלל הם קבוצה טובה עם הרבה שחקנים איכותיים ויצירתיים. השגנו ניצחון בנצרת וחייבים שיהיה לזה המשכיות. אנחנו צריכים את הנקודות האלה כדי לברוח מהתחתית ולהתקדם כמה שיותר גבוה בטבלה ותוך כדי זה להציג יכולת טובה". 

מנשה המשיך: "לא משנה איזה קבוצה תבוא אלינו, אנחנו תמיד רוצים לנצח. יצא שמכבי ת"א מגיעים אלינו בתקופה טובה, אבל אנחנו צריכים להתרכז אך ורק במטרות שלנו ולהוציא את 3 הנקודות".

על חוסר היציבות של הקבוצה אמר: ""זה דבר שאנחנו צריכים לתקן אותו. אנו צריכים לעשות רצף של כמה משחקים טובים, שנשיג בהם תוצאות טובות ואז נתקדם למעלה. זה קורה בגלל שאנחנו קבוצה חדשה עם המון שחקנים צעירים. אני מאמין שעוד 5-10 משחקים זה לא יהיה תירוץ, כי אנחנו קבוצה שצריכה להיות בתלכיד חזק וטוב שיביא את מכבי נתניה להצלחות".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק