ספאחיה: טל היה מדהים היום

מאמן מכבי ת"א החמיא לשחקנו, שחזר מפציעה וקלע 16 נקודות במשחק החזרה שלו, אך התלונן על הקהל, ששרק בוז להלפרין. טל בורשטיין: המחמאות מגיעות לכולם, לא רק לי

יום חמישי 18 ינואר 2007
שלמה חסיד
אחרי שני הפסדי חוץ רצופים חזרה הערב מכבי ת"א לנצח, אחרי שגברה בהיכל נוקיה על ציבונה זאגרב 83:91.

כמובן את מירב תשומת הלב משך היום טל בורשטיין, שבמשחק מצויין שלו, תרם 16 נקודות ודחף את מכבי לניצחון הזה.

 בורשטיין זכה להרבה מחמאות ממאמנו נבן ספאחיה, שאמר בסיום: "טל היה מדהים היום, כל הזמן דיברתי על זה שלא קל לשחק בלי השחקן הכי טוב שלנו. מכבי איבדה שחקנים חשובים העונה ולמרות זאת שיחקנו טוב וספגנו הפסדים דחוקים מאוד. היום כולם הבינו כמה טל חשוב לנו".

ספאחיה הוסיף:"נלחמנו מאוד חזק היום מול ציבונה, והניסיון של בורשטיין, שארפ וניקולה סייעו לנו לנצח את המשחק הזה, אחרי שני הפסדים מרגיזים. מעכשיו נראה מכבי ת"א שונה.

על האוהדים: "הקהל עזר לנו מאוד היום והוא תמך בנו לאורך כל הדרך, אולם אני מצפה שהקהל יעודד גם את יותם הלפרין, ואני לא מבין למה הקהל שרק בוז ליותם הלפרין".

וויל ביינום: "הייתי שחקן נפלא לפני שהגעתי למכבי ואמשיך להיות נפלא אחרי שאעזוב, אני שמח על ניצחון, ולא משנה כמה שיחקתי או קלעתי, העיקר שניצחנו, אני שמח על הניצחון".

טל בורשטיין, איש המשחק אמר: "המחמאות מגיעות לכולם, היה מאוד חשוב לי שננצח. כולם שיחקו מדהים היום. אני חושב שהכול מתחיל בהגנה. ההבדל במחצית השנייה הוא ששיפרנו את האגרסיביות שלנו, ואני מקווה שעכשיו אנחנו חוזרים למסלול".

דרק שארפ: "חיכינו הרבה זמן לחזרה של בורשטיין, היום הוא קיבל הזדמנות לשחק והוא ניצל את ההזדמנות, אך זו רק ההתחלה. לא אכפת לי מעצמי, אני יודע שהייתי טוב היום אך מבחינתי מה שחשוב הוא הניצחון"

יותם הלפרין, שלא שיחק היטב וזכה לשריקות בוז מהקהל הגיב: "ניסיתי להתעלם מהקהל, זו פעם ראשונה שאני מקבל שריקות בוז מהאוהדים שלנו, אך אם אני יוריד את הראש יהיה לי קשה להתגבר ואני ממשיך הלאה".

ניקולה ווצ'יץ: "טל היה איש המשחק היום, אני מקווה שימשיך ככה. במחצית הראשונה לא שיחקנו טוב אך אני שמח שהתאוששנו במחצית השנייה"

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק