2 המלצות WINNER לצרפתית השנייה

משחקי המחזור ה-13 בליגה הצרצתית השנייה יערכו ביום שישי, ואנו מעניקים שתי המלצות ווינר לשניים מהמשחקים

יום שישי 28 אוקטובר 2011
שלמה חסיד
ביום שישי בערב יחלו משחקי המחזור ה-13 בליגה הצרפתית השנייה, ואנו מעניקים שתי המלצות ווינר לשניים מהמשחקים.

משחק מס' 33:  מץ - ריימס. ההימור: 2 

מץ מדורגת במקום ה-17 בליגה הצרפתית השנייה, כשהיא אחרי חמישה הפסדים רצופים במהלכם ספגה תשעה שערים וכבשה שניים בלבד. היא תארח היום את מוליכת הטבלה מץ, שסיימה בתיקו בשני המשחקים האחרונים שלה כשבמהלך 12 משחקים העונה, היא הפסידה פעמיים בלבד. מץ תחסר היום את סאהקו שהורۗק במחזור האחרון.

ארבעת המשחקים האחרונים בין השתיים לא הוכרעו, לא שניים בעונה שעברה ולא שניים לפני שנתיים. הפעם אנו נהמר שריימס, מוליכת הטבלה, תוכל לעשות זאת. הימור לא פשוט, אבל לדעתנו, שווה את היחס.

מߩחק מס' 40:  טור - לאבאל. ההימור: 1

טור במקום ה-11 בליגה הצרפתית השניה ואילו לבאל במקום ה-7. טור אחרי 0-0 במונאקו, במשחק שבו האוהדים לא הפסיקו לשיר את שמו של אברהם גואה, שעזב לניס ביום האחרון של ההעברות, אחרי שהבקיע 13 שעריםĠבעונה שעברה. הנהלת הקבוצה לא דאגה לחזק את הקבוצה במקומו, והקהל מאוד מאוכזב על כך. טור רשמה ארבע תוצאות תיקו ב-12 משחקי הפתיחה, והיא זקוקה נואשות לחלוץ מבקיע שערים, אחרי שעזיבתו של הסקורר שלה פגעה בה אנושות.

מן העבר השני, לבאל מגיעה למשחקȠאחרי ניצחון 1-2 על אריאס בשבוע שעבר, כשלודוויג גמבואה הוא שחקנה המוביל. עם זאת נראה כי טור תנצל את הביתיות כדי לנצח. טורס ניצחה בשישה משבעת משחקיה האחרונים מול לבאל - כולל ניצחון 0-2 במשחק האחרון ביניהן בעונה שעברה. 

הקשר תומאס גמיט והחלӕץ טיטי בואנגו חוזרים לסגל טור שתיהנה מסגל מלא למשחק. לאדג'י באדין מלבאל גמר השבוע את העונה. וינסנט לה בורן, שכבר הוכיח את יכולתו, יחליפו בהרכב.

צילום: GettyImagse

 

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק