סן אנטוניו ממשיכה לאכזב

הספרס כבר עם תשעה הפסדים העונה לאחר שהפסידו הלילה 90:83 בבית לבוסטון. יוסטון ניצחה בשניה האחרונה באוקלנד. דנבר מחצה 96:114 את מיאמי

יום שישי 04 דצמבר 2009
מערכת TELESPORT
 קשה להבין מה עובר על סן אנטוניו ספרס, הקבוצה המעוטרת ביותר בליגה בעשור האחרון. אולי זה הגיל המתקדם של שחקניה ואולי זאת שמירת הכוחות לשלבים המאוחרים יותר של העונה, אך דבר אחד ברור: סן אנטוניו של העונה לא מזכירה כלל את הקבוצה הנהדרת של השנים האחרונות. לאחר 18 משחקים, סן אנטוניו במאזן של תשעה ניצחונות מול תשעה הפסדים. מאזן של 50 אחוז הנמוך בהרבה מהממוצע של הקבוצה בשנים האחרונות.

הלילה אירחו הספרס את בוסטון סלטיקס, שרוצה להחזיר אליה את תואר האליפות בו זכתה רק לפני שנה וחצי. 

כבר ברבע הראשון עלתה בוסטון ליתרון דו ספרתי. סן אנטוניו, כהרגלה, פתחה את המשחק לא טוב אך בניגוד למשחקים אחרים, לא הצליחה גם לחזור מהפיגור. עד למחצית הצליחה סן אנטוניו לצמק לשלוש נקודות הפרש אך שוב לחצה בוסטון על דוושת הגז וירדה למחצית ביתרון 39:47.

סיפור המחצית השניה היה זהה לחלוטין. סן אנטוניו מצמקת אך לא מצליחה להשוות ואז בוסטון שוב בורחת. גם לקראת הסיום הצליחה סן אנטוניו לצמק את הפיגור מ14 נקודות עד לחמש אך נכנעה בסופו של המשחק 90:83.

קווין גארנט קלע 20 לבוטסון, ריי אלן הוסיף 15. בסן אנטוניו בלטו דחואן בלייר עם 18 נקודות וטוני פארקר עם 17.יוסטון הצליחה לנצח בשיניים את גולדן סטייט במשחק חוץ באוקלנד. היה זה שחזור של משחק פתיחת העונה בו גם ניצחה האורחת מטקסס. לאחר רבע ראשון שהסתיים בשוויון 28:28, עלו יוסטון ליתרון ברבע השני וסיימו אותו ב51:58. ברבע השלישי הצליחה גולדן סטייט להשוות והיתה ברוב שלבי הרבע האחרון ביתרון של 7-8 נקודות. אך יוסטון הצליחה לרוץ בשתי הדקות האחרונות על מנת להשוות את התוצאה ותלנצח 109:11 בסל עם הבאזר כדי למנוע הארכה ולחגוג את ניצחונה האחד עשר העונה. לגולדן סטייט המאוכזבת היה זה הפסד מספר 12.

אהרון ברוקס הוביל את יוסטון עם 25 נקודות. קארל לנדרי הוסיף 22. מונטה אליס קלע 24 למפסידים. אנטוני מורו הוסיף 21.

מיאמי הגיעה לקולורדו למשחק חוץ קשה מול דנבר ויצאה ממנו עם תבוסה קשה. לאחר רבע ראשון צמוד שהסתיים ב22:25 לדנבר, הגיע הרבע השני בו שלטה דנבר ללא עוררין ובמחצית התוצאה היתה 42:58. מיאמי לא חזרה מהפיגור הגדול ובסיום הפסידה 96:114. דנבר עם מאזן נהדר של ארבעה עשר ניצחונות מול חמישה הפסדים.

דוויין ווייד קלע 25 להיט. מייקל ביסלי היה עם 17. רוב שחקני דנבר הציגו מספר מנדר אך הבולט מכולם היה, כמובן, כרמלו אנטוני עם 22 נקודות. אהרון אפללו היה אחריו עם 17 נקודות.


דוויין ווייד וג'רמיין אוניל. נראים אומללים

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק