שום ניצח את הכח

לאומית: עידן שום הוותיק כבש מהנקודה הלבנה בדקה ה-90 וסידר להפועל כפ"ס ניצחון ביתי על הכח (1:2). בת ים ניצחה את הפועל ירושלים (0:1) והעפילה לפחות זמנית למקום הראשון. עראבה ולוד נפרדו בתיקו (1:1)

יום שישי 04 דצמבר 2009
מערכת TELESPORT
 הליגה הלאומית ממשיכה לספק דרמות גדולות והיום (שישי) היה זה תורה של הפועל כפר סבא לכבוש בדקה ה-90 ולחזור למסלול הניצחונות. בת ים המפתיעה ניצחה את הפועל ירושלים המתדרדרת והעפילה לפחות זמנית למקום הראשון בטבלה.

הפועל כפ"ס - הכח ר"ג 1:2

הפועל כפ"ס שוב לא שכנעה, אבל לפחות הפעם החניכים של תומר קשטן נשארים עם שלושת הנקודות ביד. הפתיחה דווקא הייתה מוצלחת מבחינת הכפר סבאים, שעלו ליתרון בדקה ה-17 משער של שלומי אזולאי. הכח הצליחה להשוות תשע דקות לאחר מכן, שוויון שנשמר עד לדקה ה-90. אלא שבתוך תוספת הזמן אדיר קרן מהכח נגע בידו ברחבה ושלח את עידן שום לקבוע את תוצאת המשחק מהנקודה הלבנה.

עירוני בת ים - הפועל ירושלים 0:1

אקקי מיקושטדזה, כבש את השער היחיד במשחק בדקה ה-54 וסידר לבת ימים לפחות 24 שעות במקום הראשון בטבלה. הירושלמים ממשיכים להתדרדר וזהו להם משחק חמישי רצוף ללא ניצחון.

אחווה עראבה - בני לוד 1:1

עראבה ממשיכה לאבד נקודות וגם את בני לוד החלשה היא לא הצליחה לנצח. רונן שוורצמן העלה את המקומיים ליתרון בדקה ה-7, אבל טל מאיר השווה שבע דקות בתוך המחצית השנייה וקבע את תוצאת המשחק.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק