לכל דבר טוב יש סוף

אלון חרזי נפרד ממשחק פעיל אחרי 0:1 על בני סכנין: "אני מפנה את הבמה לאחרים". אלישע לוי: "אין יותר טוב ומתוק להיפרד עם ניצחון". מרקו בלבול: "שימשיך להצליח במה שיבחר"

שבת 05 דצמבר 2009
מערכת TELESPORT

מכבי חיפה הסתפקה הערב (שבת) ב- 0:1 על בני סכנין כדי לשוב למסלול הניצחונות, וציינה בנוסף גם את פרישתו של אלון חרזי.

אלישע לוי אמר בסיום: "היום היינו פחות טובים. המחצית השניה היתה טובה יותר. משחקים כאלו צריך יותר סבלנות, בהתחלה היינו חסרי מחץ. זה מסוג המשחקים שצריך לדעת לנצח ואני שמח שעשינו את זה".

על חרזי הפורש: "אין יותר טוב ומתוק לגמור עם ניצחון. חרזי ספורטאי ענק. עוד יהיה לנו מספיק זמן לדבר עליו, הוא מאוד מוערך במועדון הזה". 

שלומי ארבייטמן הוסיף: "המשחק הזה היה חשוב מאוד עבורנו, אחרי ההפסד למכבי ת"א בשבוע שעבר. הראינו פה אופי ובגרות, ידענו שיהיה קשה.

אלון חרזי עצמו אמר: "פעם אחרונה בקרית אליעזר. קשה לי לדבר עכשיו. לכל דבר טוב יש סוף. אני מפנה את הבמה לאחרים". 

"הקריירה שלי היתה חוויה בלתי רגילה. להתחיל ממועדון מהליגה השלישית ולהיות הסמל של מכבי חיפה- לפני 30 שנה לא חלמתי על זה. התחשלתי, למדתי להיות מקצוען עם השנים. אולי לא הייתי הכי כשרוני כשהתחלתי לשחק, אבל עם עבודה קשה הכל מגיע".מן העבר השני, מרקו בלבול אמר: "הקשינו עליהם היום. במחצית הראשונה הגענו ליותר הזדמנויות מהם. כל הכבוד לשחקנים על המלחמה ועל העמידה הטקטית. אני חושב שהגיעה לנו היום לפחות נקודה".

על חרזי: "אלון חרזי, מעבר לזה ששיחקנו יחד ולקחנו אליפויות, אנחנו גם חברים טובים. כל הכבוד לו ושימשיך להצליח במה שיבחר, אין ספק שהוא יעשה עבודה נפלאה". 

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק