קולות למינוי זלצר לצעירים

גורמים בהתאחדות לכדורגל קוראים לאבי לוזון למנות את זאב זלצר למנהל המקצועי שמעל נבחרות הצעירה, הנוער והנערים. גורם בכיר בהתאחדות אמר הבוקר: "הייתה טעות לשחרר את זלצר"

יום ראשון 06 דצמבר 2009
אשר גולדברג
יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון, אמור למנות בתוך מספר שבועות מאמן זר לתפקיד חדש בהתאחדות לכדורגל: מנהל על מקצועי אשר באחריותו יהיו הנבחרת הצעירה עד גיל 21 ונבחרות הנוער והנערים.

אבל בהתאחדות לכדורגל ישנם גורמים במזכירות ובהנהלה אשר קוראים לאבי לוזון להחזיר לעבודה את זאב זלצר, לנוכח הכישלונות הכבדים של נבחרות הנוער בהדרכתם של המאמנים שהיו שחקני עבר, כמו אלי אוחנה וטל בנין.

הכוונה היא שזלצר, ששימש במשך יותר מעשור כמאמן בנבחרות הצעירות, יהיה מאמן העל בעקבות היכרותו עם השחקנים, שאת רובם קידם וכיוון, כמו גם מהיכרותו את הכדורגל האירופי, שיטות האימון והדרך הנכונה לשינוי פני הכדורגל.

גורם בכיר בהתאחדות לכדורגל אמר הבוקר ל-TELESPORT: "הייתה טעות לשחרר את זלצר וכולם רואים זאת. הכישלונות מהדהדים ולוזון כאילו אינו רואה. מאמן זר יעלה כסף גדול ועד שילמד את ישראל עוד דור של שחקנים ילך לאיבוד".

זאב זלצר משמש היום כמאמן המקצועי של מחלקת הנוער בנהריה, הוא מרצה קורסים שונים באירופה מטעם אופ"א ולפני כשנה הדריך מטעם פיפ"א צעירים בדרום-אפריקה. 

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק