מכבי ראשלצ ניצחה בדרבי

כדוריד: משחק מספר 1 בסדרת גמר הפלייאוף התנהל בשליטה בלעדית של הצהובים כחולים, שקטעו את רצף שלושת הניצחונות הרצופים של הפועל בדרבי. הפועל התעוררה במחצית השניה, אבל היתה חלשה ותצטרך לחשתפר בשביל להתקרב לצלחת

יום שישי 23 אפריל 2010
שלמה חסיד
 היום נפתחה סדרת גמר הפלייאוף בליגת הכדוריד, במשחק בו ניצחה מכבי ראשון לציון את יריתבה העירונית הפועל, בצורה משכנעת, 22:26.
 
הדרבי הצדיק את הציפיות גם מבחינת כדוריד וגם מבחינת העצבים, כאשר עידן מימון ויאן רושקה Ӕחליפו מהלומות מילוליות, במהלך ואחרי המשחק, כאשר רק השוטרים הצליחו לפזר את המהומה, לקראת המשך הסדרה.

מכבי פתחה בתנופה גדולה, והובילה 6:12 במחצית, ולכולם עשה רושם שהמשחק הולך להיות בכיוון אחד, אבל הפועל ראשל"צ התעוררה במחצית השניה, חזӨה למשחק, אבל לא הצליחה למחוק את היתרון.

הפועל התאמצה וזכתה בתמיכת הקהל שלה, אבל היא חייבת לנצח ביום שלישי כדי להישאר בחיים. לוובה זייקמן, מאמן הפועל, יש הרבה כאב ראש לקראת הגומלין, והוא צריך לשאול את עצמו איפה הוא והקבוצה שלו היו במחצית, אם ה۝ הבקיעו רק שישה שערים במחצית, מול 12 כדורים שפרפרו ברשת שלהם. 

   לסיכום - הפועל ראשל"צ הציגה את המשחק הגרוע ביותר של העונה, אבל מכבי בכל זאת לא הצליחה להגיע ל-30 שערים, שזה עניין שדורש בדיקה מבחינת מאמן, מכבי גלעד מאור, המאמין במשחק אגרסיבי עם הגנה בצורה.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק