וידיץ' יחמיץ את וולפסבורג

בלמה של מנצ'סטר יונייטד הצטרף לרשימת הפצועים הארוכה של אלכס פרגוסון ויחמיץ את משחק ליגת האלופות מול וולפסבורג, מחר בגרמניה

יום שני 07 דצמבר 2009
מערכת TELESPORT
 בלמה של מנצ'סטר יונייטד, נמניה וידיץ', הצטרף לרשימת הפצועים הגדולה של הקבוצה ולא יוכל לשחק במשחק ליגת האלופות מול וולפסבורג ביום שלישי בערב.

וידיץ' סובל משפעת והמנג'ר אלכס פרגוסון החליט שלא לסכן אותו במשחק שלא יקבע את העולה לשלב הבא, מאחר ויונייטד כבר הבטיחה את מיקומה בשמינית הגמר. 

וידיץ' מצטרף אל ריו פרדיננד, ווסט בראון, גארי נוויל, רפאל דה-סילבה, פאביו דה-סילבה, ג'וני אוונס וג'ון אושה שלא יכולים לשחק מחר. 

מייקל קאריק ישחק בתור בלם, כנראה עם דארן פלטצ'ר. האחרון היה מיועד לשחק כמגן ימני אך הוא ייאלץ לעבור לאמצע בעקבות מחלתו של הסרבי.

ביונייטד האמינו שוידיץ' יוכל לשחק מאחר והוא לא שותף ביום שבת במשחק החוץ בווסטהאם אולם התברר שלשחקן יהיה קשה לטוס לגרמניה.

יונייטד זקוקה לנקודה במשחק מול וולפסבורג כדי להבטיח את המקום הראשון, שמן הסתם יבטיח הגרלה נוחה יותר. פול סקולס הבהיר: "אנחנו יודעים שאנחנו בשלב הבא אבל חשוב לנו לסיים בראש הבית כדי לזכות בהגרלה טובה יותר. למרות שאני לא בטוח שמי שתסיים ראשונה תזכה דווקא בהגרלה הטובה בסיבוב הבא. יכול להיות שקבוצה שתסיים שנייה תזכה בהגרלה טובה יותר".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק