לא נשאר לי כח לחגוג

ברזיל: כמאות אלפי אוהדים משולהבים יצאו לרחובות ריו כדי לחגוג את פלמנגו אליפות לאחר 17 שנות בצורת. עבור אדריאנו מדובר גם בסגירת מעגל: "לאחר כל מה שעברתי, אני מאושר באמת"

יום שני 07 דצמבר 2009
אייל כהן

חגיגות האליפות של פלמנגו בריו דה ז'נרו נמשכו אל תוך הלילה וגם בבוקר שלאחריו. מה שבטוח שעבור האוהדים מדובר בלילה יוצא דופן ומאוד מאוד לא שכיח: 17 שנה בדיוק חיכו בפלמנגו לרגע הזה וגם לאדריאנו אחד, שעשה את כל הדרך מאיטליה למולדת ולאליפות. 

אדריאנו, שעשה קאמבק מדהים במדי פלמנגו, היה עם רגל וחצי מחוץ למשחק הכדורגל, אבל עכשיו הכל היסטוריה אל היום החדש שהפציע עבורו: "אני מתקשה להאמין, אני עדיין לא מאמין. אין לי אפילו כח לחגוג" אמר הברזילאי לאחר שאלפים קפצו עליו ובירכו אותו וביציעים נכחו קרוב ל-85 אלף צופים במרקנה. 

"האמת, זה חלום. לזכות כאן באליפות, לאחר כל מה שעברתי. אני מאושר". לאדריאנו היה הכל, כסף, יוקרה, קבוצה מרשימה ונהדרת באיטליה, אבל משהו בו היה כבוי. כעת עם החזרה לארץ הקרנבל ולקבוצה כל כך עממית כמו פלמנגו, השימחה בחייו חזרה, הוא נראה אחרת. 

למרות כל זאת אדריאנו התוודה כי ייתכן והעתיד הוא לא ישאר בברזיל: "אני לא אשקר, יש לי לא מעט הצעות מאירופה לחזור. אבל מה שחשוב כעת, זה היכן שאני ואני נמצא כאן באהבה, בחמלה וטוב לי". 

לאחר שסיים את דבריו הצטרף אדריאנו למאות אלפי אוהדים מטורפים אל תוך הלילה של מסיבות, שתייה מרובה, זיקוקי דינור ברחובות ריו דה ז'נרו. השימחה נמשכה שעות מרובות וגם ביום שאחרי מסרבים האוהדים ל"רדת מהעץ", טוב נו 17 שנה הם חיכו לרגע הזה. 

תמונות: גטי אימג'.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק