הפועל תא: השקט בתוך הסערה

הפועל תל-אביב מתמודדת עם בלגאן חברתי ומבנה מקצועי חדש, כשהקבוצה בתוך מאבק האליפות והגביע האירופי. שינויים צפויים בקרוב. קנדה ביצע בדיקת פוליגרף, התוצאה: דובר אמת

יום שלישי 08 דצמבר 2009
אשר גולדברג

הפועל תל-אביב כיום היא הקבוצה היחידה שממשיכה את דרכה באירופה עם תקוות גדולות להמשך הדרך בליגה האירופית, בה היא מצליחה במיוחד. במקביל הפועל תל-אביב היא האלטרנטיבה היחידה שנאבקת כרגע מול מכבי חיפה על תואר האליפות.

למרות זאת, בהפועל תל-אביב לא שקט חברתית ומקצועית. נראה שלמרות כל הרצון, הדיבורים, ההשגחה וסימני האזהרה, הקבוצה לא מלוכדת חברתית, ישנן המון בעיות שגורמות לקבוצה שלא להתחבר לקבוצה מקצוענית אירופית, ובמקביל המהלך המקצועי בו אירופה וסוכני שחקנים רוצים להוציא מהמועדון את מיטב השחקנים ולגרום להיווצרות הפועל ת"א חדשה.

הבעיות החברתיות הן לא חדשות. זה החל בסיפורי איתי שכטר ודאגלס דה-סילבה בשוודיה והמשיך בפרשיות נוספות הנמצאות בטיפול המועדון. לאחרונה הוצת סכסוך ובו אלימות פיזית בין שי אבוטבול ועמרי קנדה, פרשה שלמרות כל הניסיונות למצוא לה הסדר בתוך המועדון נראה שאם לא ייעשה מעשה לכאן או לכאן, הטיוח יהיה ברור. נכון לעכשיו, אין בהפועל ת"א גורם שיכול לקחת על אחריותו ולצדד בשי אבוטבול או בעמרי קנדה.

כבר עתה ברור כי בהפועל רוצים לתת לעמרי קנדה להתאוורר ולחזור בהמשך. כבר שבועות ארוכים מצהירים בקבוצה שהם מחפשים מגן חלופי וההחלטה צפוייה בזמן הקרוב.

השחקנים אותם רוצה הקבוצה למכור או אותם שחקנים שרוצים לעבור לאירופה, אלו שחקנים שעזיבתם יכולה לגרום להריסת המועדון לרסיסים. וינסנט אניימה, סמואל יבואה, איתי שכטר, דאגלס דה-סילבה, אביחי ידין וגילי ורמוט, כשגם ביבראס נאתכו פוזל לאירופה.

כעת גם התווסף לרשימת הפצועים של הפועל תל-אביב הסרבי הזוהר של האדומים, נמניה ווצ'צ'ביץ', שייעדר ככל הנראה עד סוף העונה. בימים הקרובים צפויים ראשי הקבוצה וביניהם אלי טביב, שייכנס בקרוב לפעילות רשמית, להחליט על המשך הדרך. את מי למכור ואיך לחזק את הקבוצה כדי שתישאר המענה היחיד למכבי חיפה, כאן ובאירופה.

עמרי קנדה דובר אמת על-פי בדיקת פוליגרף

לאור הדיבורים וההאשמות הקשות סביב פרשיית אבוטול-קנדה, החליט המגן הצעיר לערוך בדיקת פוליגרף מיוזמתו ויצא דובר אמת.

עמרי קנדה, בעצת סוכנו גלעד קצב, הלך היום לבצע בדיקת פוליגרף אותה מימן מכספו ונשאל: "האם גנבת כסף משי אבוטבול?" וכן נשאל "האם הכסף של אבוטבול נגנב על ידך?".

קנדה כמובן השיב בשלילה וכשעה קלה לאחר הבדיקה, אבחן החוקר כי לא התגלו תגובות חריגות מצד עמרי קנדה ותשובותיו מצביעות על אמת.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק