שבוע קריטי לבירנבוים בראשלצ

אם המאמן לא יצליח לנצח את נהריה במשחק הקרוב, הוא עשוי לשלם על כך במשרתו. יו"ר הקבוצה, משה קליסקי: "אפי הוא המאמן וזה המצב. ציפינו להרבה יותר בשלב זה של העונה"

יום שלישי 08 דצמבר 2009
שלמה חסיד

 מה קורה לאפי בירנוים וראשון-לציון? המאמן שפוטר בשנה שעברה ממכבי תל-אביב וקיבל הקיץ הזדמנות נוספת בראשון לציון מאכזב בינתיים, כשהקבוצה לא מצליחה להתרומם ובירנבוים נוצח בשישה מתוך שבעת משחקי הפתיחה.

המאמן, שהביא לקבוצה את טפירו, ארז מרקוביץ' ועוד רשימה של שחקנים, נמצא כרגע לפני צומת חשובה ואם לא ינצח את המשחק הקרוב מול נהריה בבית הוא עלול למצוא את עצמו שוב ללא קבוצה.

בינתיים, בראשון-לציון שומרים על כבודו של המאמן אבל מצפים לראות תוצאות. יו"ר הקבוצה, משה קליסקי, אמר הבוקר ל–TELESPORT: "בקיץ יצאנו למהלך גדול והבאנו את המאמן הכי טוב ואת השחקנים הכי טובים שהיו בשוק. מה לא דופק בקבוצה צריך לשאול את המאמן, אני חושב שאני כיו"ר עשיתי את המיטב להצלחת הקבוצה. ברור שציפינו מהקבוצה להרבה יותר בשלב הזה".

ש: האם יש כוונה לעשות שינויים בעמדת המאמן או השחקנים?

"אנחנו לא חושבים על שינויים. אפי הוא המאמן וזה המצב".

נהריה נחשבת ליריבה חלשה ובדיוק כמו ראשון-לציון היא נמצאת בחלק התחתון של הטבלה, אם אפי בירנבוים לא ינצח במשחק הקרוב הוא יתקשה מאוד לשמור על משרתו כמאמן הקבוצה.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק