היינו פשוט נהדרים

כך תיאר קארל היינץ רומיניגה את הניצחון המדהים של באיירן על יובנטוס. לאונרדו העביר ביקורת על שחצנותה של קבוצתו מול ציריך. פלגריני, בסיום משחקה של ריאל מול מארסיי "שיחקנו מושלם""

יום רביעי 09 דצמבר 2009
מערכת TELESPORT
 מלבד ההפסד של מכבי חיפה לבורדו, שוחקו עוד שבעה משחקים בליגת האלופות. כמה מהמשחקים לא היו חשובים אך בחלק מהמשחקים הושגה הכרעה לגבי זהות העולות לשלב הבא ובמשחק אחד נרשמה דרמה עצומה לה תהיינה השלכות רבות להמשך העונה.

המשחק הוא, כמובן, משחקה של יובנטוס מול באיירן מינכן בבית א'. ליובנטוס היה מספיק תיקו כדי להעפיל לשלב הבא ולאחר הניצחון בליגה על האלופה והמוליכה, אינטר, לבחורים של צ'ירו פרארה היה את כל הביטחון שבעולם. בדקה ה17 זה נראה מבטיח מבחינת הגברת הזקנה כאשר דויד טרזגה העלה אותה ליתרון, אך באיירן מינכן כבשה בתגובה רביעיה והצילה לעצמה את העונה.

התגובות השמחות מצד הבאוורים לא איחרו לבוא. קארל היינץ רומיניגה אמר :"היינו נהדרים. שיחקנו כדורגל מצוין והגיע לנו לנצח. זה היה קשה כי שיחקנו בחוץ אבל ידענו שאנחנו חייבים לנצח ומגיע לנו להיות בשלב הבא".

בצד השני והמאוכזב אמר צ'ירו פרארה :" זה מאוד כואב ומאוד מאכזב לכולם. השלכנו את העליה בשני המשחקים האחרונים וכנראה שאנחנו לא יודעים להתמודד עם מצב כזה. אני לא יודע אם לניצחון על אינטר הייתה השפעה הערב, אבל אני לא חושב שיהיה מוצדק לחפש תירוצים. אנחנו לא טובים בלנסות לשחק על תיקו. באיירן הראתה עליונות הערב במונחים של חדות, טקטיקה וטכניקה ואנחנו יצרנו מעט מאוד"

עוד באותו בית, התייחס לורן בלאן למשחק של בורדו מול מכבי חיפה ואמר :"היום ראו למה אמרתי שאנחנו צריכים סגל של 25 שחקנים. הוכחנו למי שחשב שנגיע לכאן כתיירים שהוא טעה והוכחנו שבאנו לכאן עם כוונות לנצח". בלאן התייחס גם להדחתה של מארסיי בליגת האלופות ואמר כי הוא מצר על ההדחה של הצרפתית השלישית. כשנשאל על מכבי חיפה אמר לורן בלאן :" הקבוצה שלי שלטה הערב במגרש, אבל כשמסתכלים על המשחקים של חיפה נגד באיירן מינכן ויובנטוס רואים שהיא עשתה להן לא מעט בעיות וכך היה גם במשחק הראשון בבורדו"

מארסיי, כאמור, הפסידה 1:3 בביתה לריאל מדריד ותסתפק בליגה האירופאית. מאמנה, דידייה דשאן, שהגיע בעברו לגמר ליגת האלופות עם מונאקו והפסיד לפורטו של מוריניו, בחר להחמיא ליריבתו :" הם טובים יותר מבחינה טכנית, ויש להם התקפה ברמה מאוד, מאוד גבוהה".

מנואל פלגריני, מאמנה של ריאל מדריד, אמר בסיום :"זה היה משחק קשה אבל ידענו למה לצפות. התמודדנו באופן מושלם עם המשחק הזה על מנת לעלות. היינו טובים ושלטנו במשחק"


כריסטאנו רונאלדו בבעיטה החופשית הנהדרת מול מארסיי

עוד באותו בית, סיימה מילאן בתיקו 1:1 עם ציריך בשוויץ ועלתה בעקבות ניצחונה של ריאל.
מאמנה של מילאן, לאונרדו, לא חסך ביקורת מקבוצתו והודה שהיתה מידה של שחצנות במשחקיה של מילאן נגד הקבוצה השוויצרית :"אני מודה שהיתה לנו מידה של שחצנות. אפילו אם ציריך כבר איבדה סיכוי להעפיל, לעולם אסור לנו לזלזל במשחקים. המחצית הראשונה היתה גרועה, והיו הרבה גורמים לכך. השחקנים לא היו במאה אחוז, אבל שיחקנו נגד קבוצה בלי מטרה ובלי לחץ, קבוצה שניצחה אותנו בסן סירו, ולכן היתה יותר רגועה"


לאונרדו. העפיל אך העביר ביקורת קשה על הקבוצה

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק