0

רוני נבחר לשחקן העונה

חלוץ מנצ'סטר יונייטד וויין רוני נבחר לשחקן העונה באנגליה על ידי חשחקנים. רוני הקדים את פברגאס, טבז ודרוגבה. ג'יימס מילנר מאסטון וילה זכה בתואר השחקן הצעיר של העונה

יום שני 26 אפריל 2010
מערכת TELESPORT
 וויין רוני, חלוצה הנהדר של מנצ'סטר יונייטד ונבחרת אנגליה, נבחר לשחקן העונה באנגליה, על ידי איגוד השחקנים באנגליה, בחירה שנעשית על ידי השחקנים בליגה. רוני, הקדים בבחירתו את קשרה של ארסנל ססק פברגאס, את חלוץ צ'לסי דידיה דורגבה ואת קרלוס טבז, חלוצה של היריבה העירונית מנצ'סטר סיטי.

"זאת הרגשה נהדרת לזכות בתואר השחקן המצטיין, בגלל שזה נקבע על ידי השחקנים", אמר רוני. "זה משהו שאני ממש גאה בו וזה כבוד גדול. אני זוכר שהגעתי לכאן ב-2005 וב-2006, כדי לקבל את פרס השחקן הצעיר של העונה וראיתי את השחקנים שזוכים בתואר וכיוונתי להגיע לשם גם".

רוני, בן ה-24, תרם העונה 34 שערים בכל המסגרות עבור היונייטד והוסיף עוד 8 שערים במדי נבחרת אנגליה, העונה הנהדרת של רוני נקטעה בפציעה בקרסול ובמפשעה,Ƞפציעה שאף עלולה למנוע מהכוכב הבלתי מעורער של הנבחרת האנגלית, השתתפות במונדיאל.

"אני אחלים מהפציעה עד המונדיאל", אמר החלוץ. "אני מקווה שאוכל לחזור ולעזור ליונייטד במשחקים האחרונים של העונה".

Ȋהזכייה של רוני בתואר, משלימה ארבע עונות רצופות בהן שחקן היונייטד זוכה בתואר, אחרי ריאן גיגס בעונה שעברה וכריסטיאנו רונאלדו בשנתיים שלפני כן.

רוני היה גם מועמד לתואר השחקן הצעיר של העונה, אבל התואר הזה הלך לג'יימס מילנר, קשרה המחונן של אסۘון וילה.

נבחרת העונה על פי בחירת השחקנים: ג'ו הארט (בירמינגהאם), ברניסלב איבנוביץ' (צ'לסי), תומס ורמאלן (ארסנל), ריצ'ארד דאן (אסטון וילה), פטריס אברה (מנצ'סטר יונייטד), ססק פברגאס (ארסנל), ג'יימס מילנר (אסטון וילה), דארן פלטשר (מנצ'סטר יונייטד), אנטוניו ולנסיה (מנצ'סטר יונייטד), וויין רוני (מנצ'סטר יונייטד), דידייה דרוגבה (צ'לסי).

תגובות

טלספורט בפייסבוק