אפילו בחוג יש יותר תנאים

קפטן הפועל ת"א, ערן יצחק, שעזב השבוע להפועל גבעתיים העניק ראיון ל-TELESPORT ובו תקף בחריפות את מה שנשאר מקבוצתו לשעבר: "בלעדיי הם בטוח יירדו ליגה"

שבת 20 ינואר 2007
שלמה חסיד

ערן יצחק, קפטן הפועל תל אביב, עזב השבוע את הקבוצה ומיד התפנה לראיון נוקב שהעניק לנו ממנו ניתן ללמוד רבות על שקיעת האימפריה האדומה.

יצחק אמר לנו: "לא עזבתי את הפועל, העזיבו אותי. אם מישהו היה קורה לי לחזור, הייתי חוזר מיד, אבל ההחלטה של הפועל היתה חד משמעית לחתוך אותי וזה מה שהם עשו. לא היה שם עוד סמל אחד חוץ ממני. אני הייתי האחרון ששרדו מהשנה שעברה אחרי שכולם עזבו".

יצחק הוסיף: "הסכמתי להישאר ולרדת לליגה השניה כדי לעזור להפועל לחזור לליגה הראשונה. לא האמנתי שהמצב של הפועל יהיה עד כדי כך רע, והוא היה רע מאוד. גם בחוג קט סל אתה מקבל יותר, כמו כדור, וכו'. בהפועל לא היה שום דבר, הפועל תל אביב מתה, היא לא קיימת".

יצחק התייחס לתקופה שלו בהפועל: "בזמן שאני הייתי בהפועל הספקתי להיות גם מאמן, עוזר מאמן, אפסנאי, מנהל אולם, אחראי כדורים, יו"ר קבוצה, הייתי הכול, הכול. אבל הסתכסכתי עם ההנהלה, כי הם היו חייבים לי 220 אלף שקל אז הם החליטו לחתוך אותי וזה מה שקרה. נכון להיום אין להם בכלל כסף, ומה שמרוויחים שם היום זה אפילו לא כיבד שמקבלים שחקנים בליגת העל. אני הייתי האחרון וכיביתי את האור".

יצחק סיכם כשאמר: "השחרור שלי מצביע על זה שהם יירדו לליגה השלישית באופן חד משמעי. איתי זה היה קשה, ובלעדי אין לי ספק שהם יירדו ליגה. עכשיו אני בהפועל גבעתיים אצל המאמן עופר רון שאימן אותי בהפועל. בשנה הבאה אצא לאירופה".

לצפייה בראיון לחצו PLAY מתחת לתמונה

צילום ועריכה: רוני דלמאי

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק