אליהו: חודשים אני מחכה לזה

השחקן שעזב בקיץ את מכבי ת"א נרגש מאוד לקראת המפגש עם האקסית והקהל הצהוב. גיא פניני: אנחנו אוהבים את ליאור אבל מקווים שיהיה בצד המפסיד. פיני גרשון: "אליהו ירגיש כאן כמו בבית"

יום רביעי 09 דצמבר 2009
שלמה חסיד
 מכבי ת"א וקאחה לבוראל קיימו הערב אימונים מסכמים לקראת המשחק מחר (חמישי). ליאור אליהו אמר ל-telesport: "אני בטוח מתרגש מאוד, לא יודע מה הקהל של מכבי מכין לי, אבל אני אקבל כל דבר באהבה. אני מקווה לקבלת פנים יפה ,סה"כ מכבי זה הבית שלי ואני כבר חודשים מחכה למשחק הזה".

איבאנוביץ', מאמן קאחה לבוראל אמר: "זה הקרב על ראשות הבית. מכבי מועמדת לניצחון אצלה בבית, אבל בספורט הכל יכול להיות. שתי הקבוצות ידועות בהיסטוריה המפוארת שלהן. מי שתנצח תגמור ראשונה בבית".

הקפטן, דרק שארפ אמר: "זה בהחלט משחק מיוחד, בנוקיה תהיה אווירה חגיגית. זה החג שלנו חג המכבים ואנחנו מקווים לשמוח בו".

גיא פניני הוסיף: "ליאור הוא שחקן יוצא מהכלל. אנחנו אוהבים אותו כמו אח. תהיה חוויה לשחק נגדו במגרש הזה, אנחנו מקווים שהוא יהיה בצד המפסיד ומאמינים שעם הקהל שלנו נוכל לרשום ניצחון בהפרש של 6 נקודות ולשמור על המקום הראשון בבית".


גרשון ודרוקר. משחק חשוב, מאוד חשוב

בנוסף גם נערכה מסיבת העיתונאים הרישמית, מאמן מכבי ת"א פיני גרשון התייחס למשחק וכמובן למפגש הפיקנטי נגד ליאור אליהו: "המשחק מול הספרדים חשוב ומאוד קובע לשלב הבא. אנחנו צריכים לקבל בשלב הבא גם קבוצה ספרדית, אולי אפילו ריאל מדריד וברצלונה. ליאור היה שחקן דומיננטי, הוא בא למגרש ביתי והוא ירגיש בו נוח. אני רוצה שנתפקד מחר כמו שצריך".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק