בן סהר המריא לארהב

החלוץ שכבש צמד יוצא עם קבוצת המילואים של צ'לסי לטורניר הנערך בדאלאס. סהר זכה למחמאות מצד מאמני צ'לסי. לא פחות מ-4 קבוצות בכירות באנגליה רוצות אותו

יום חמישי 29 מרץ 2007
אשר גולדברג

בן סהר בדרך לדאלאס, ארה"ב, שם משתתפת קבוצת המילואים של צ'לסי בטורניר בינלאומי גדול. סהר יצא מיד בסיום המשחק נגד אסטוניה לנתב"ג ובדרך לארה"ב כבר קיבל לסלולארי שלו ברכות ממאמני צ'לסי.

נכון לעכשיו התוכניות של ז'וזה מוריניו, מנג'ר צ'לסי הם להעלות בקיץ את התותח הישראלי הצעיר לקבוצה ۔בוגרת. ברור שהמאבק על החולצה הכחולה בסטמפורד-ברידג' תהיה קשה לחלוץ שחייב עוד חישול.

מתברר שמספר מועדונים בכירים בליגה האנגלית העליונה כבר התעניינו באפשרות לקבל את סהר לשורותיהם לשנת חישול, כשהמנג'רים שלהם מבטיחים לתת לו את החולצה המובילה̠בחוד ההתקפה.

סהר נמצא בשיא תנופת ההתפתחות שלו וכמו כל אזרח ישראלי, שלטונות צה"ל רוצים אותו לשרות חובה לקראת סוף שנת 2007. נכון לעכשיו ראשי ההתאחדות לכדורגל הם אלו שפועלים לאפשר לו שירות קל בלונדון בשגרירות ישראל.

הנושא הועברĠלצינורות רמי דרג, שבשלב זה אינם מספקים את התשובות הרצויות. מומחי כדורגל באנגליה ובישראל אינם ממליצים בשלב זה לסהר לשוב לישראל ולמלא את חובתו הלאומית.

סהר אמר בעניין: "אין לי עכשיו את התשובות. הדברים נמצאים בטיפול ובחשיבה, ובקרוב תיפול ההחלטה".

צילום: יותם רונן

תגובות

טלספורט בפייסבוק