רשמית: לוקה טוני חתם ברומא

חלוצה של באיירן מינכן ונבחרת איטליה, עבר בהשאלה לרומא עד לתום העונה. כך אישרה היום באיירן מינכן באתר הרשמי שלה. טוני יחבור ברומא לפרנצ'סקו טוטי וינסה להחיות את הקריירה שלו, שדעכה בעונה האחרונה

יום חמישי 31 דצמבר 2009
אסף בילגורי

לוקה טוני, החלוץ האיטלקי הבנלאומי, שלא הסתדר עם לואיס ואן חאן בבאיירן מינכן, חתם היום בשורות רומא, אליה הוא מצטרף בהשאלה עד לתום העונה.

מה שהיה באוויר כבר תקופה ארוכה הפך היום לרשמי, כאשר באיירן מינכן אישרה באתר הרשמי שלה את ההעברה. החלוץ בן ה-32 הודיע מוקדם יותר השבוע שהוא יעבור עם פתיחת חלון ההעברות אך ורק לרומא והיום הדברים שלו קיבלו קושפנקה רשמית.

לוקה טוני, שהסתכסך עם לואיס ואן חאן בבאיירן מינכן ונופה מהקבוצה, חוזר לסרייה א', שם הוא כיכב בפיורנטינה והוליך אותה לליגת האלופות ב-2007, לפני שהצטרף לבווארים ממינכן. טוני רשם עונה מוצלחת בבאיירן בעונה הראשונה שלו, אך את העונה הנוכחית הוא פתח רע מאוד והסיכסוך עם ואן חאל, סלל את דרכו לאיטליה.

טוני ישתף פעולה ברומא עם פרנצ'סקו טוטי, מי שעשוי להיות חברו להתקפת נבחרת איטליה במונדיאל הקרוב. רומא, ממוקמת רביעית בליגה האיטלקית ונלחמת עם מספר קבוצות על המקום הרביעי, שמקנה מקום במוקדמות ליגת האלופות.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק