ניצן שירזי פוצץ את האימון

מאמן בני יהודה לא היה שבע רצון מקצב האימון ומחצית השעה לפני סיומו החליט להפסיקו והודיע לשחקנים כי הם רשאים ללכת הביתה. יולזרי יעמוד בשער מול מכבי ת"א

יום שישי 19 ינואר 2007
עדי גלסקה
בבני יהודה נראה שהחיים רחוקים מלשוב למסלולם. היום (שישי) החליט מאמן הקבוצה, ניצן שירזי לפוצץ את האימון מחצית השעה לפני סיומו, מאחר ולא היה שבע רצון מקצב האימון.

שירזי הודיע לשחקנים כי הם רשאים ללכת הביתה, ובכך הסתיים האימון. הזהובים מתכוננים למשחק החשוב ביום ראשון בליגה מול מכבי ת"א, כשכבר עכשיו ברור כי יהב יולזרי, שוערה הצעיר של בני יהודה יעמוד בין הקורות במקומו של וינסנט אניימה שצבר חמישה כרטיסים צהובים.

מטה בטורינה ששב לפעילות, ככל הנראה כלל לא יהיה בסגל מאחר והוא עדיין אינו כשיר במאת האחוזים. אלי אברבנל וסאלם אבו-סיאם שסובלים מפציעות יהיו כשירים למשחק ביום ראשון. הבלם הקרואטי ודראן יישה אמור לערוך הופעת בכורה בליגה במשחק. כזכור הוא שיחק בגביע הטוטו והציג יכולת טובה בניצחון 1:2 על בית"ר ירושלים.

כפי שפרסמנו אתמול, בבני יהודה מקווים שיוכלו לצרף את משה ביטון, חלוץ מכבי ת"א, זאת במידה ומכבי ת"א תצרף חלוץ במקומו. כפי שנודע ל-TELESPORT, בני יהודה תשלם לו את אותו השכר שהוא מקבל במכבי, זאת במידה והוא יחתום בשורותיה. 

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק