זולה עשוי לעזוב בסיום העונה

הדיווחים על מועמדותו של אברהם גרנט לווסטהאם החלו כבר בתחילת השבוע, אולם כעת מתחזקים לאחר שסגן נשיא ווסטהאם טוען כי ייתכן והאיטלקי יעזוב מרצונו בסיום העונה הנוכחית

יום רביעי 28 אפריל 2010
מערכת TELESPORT

מאז השתלטותם של של דיוויד סאליבן ודיוויד גולד, מעמדו של ג'פרנקו זולה מוטל בספק רב. האיטלקי אמנם בפער 6 נקודות מהאל הסיטי שבמקום ה-17 כשנותרו שני מחזורים לסיום, למעשה עמד במטרה והשאיר את הקבוצה בליגה, אך הבוסים רחוקים מלהיות מרוצים.

גם המנג'ר עצמו נשאל על-ידי התקשורת לא מעט לגבי עתידו אצל הפטישים בלונדון וסירב לענות. בתחילת השבוע האחרון פורסמו דיווחים על-כך שאברהם גרנט הוא אחד המועמדים לרשת את עמדת המנג'ר וכיום הפרסומים מקבלים חיזוק.
דיוויד סאליבן, סגן נשיא ווסטהאם טען היום בתקשורת כי מהבנתו ייתכן והמאמן יעזוב מרצונו בסיום העונה הנוכחית: "לא התקבלה החלטה לגבי העונה הבאה. זולה אמר כי ייתכן והוא יעזוב מרצונו בסיום העונה אך הוא עשוי לשנות את דעתו. בראיונות לתקשורת הוא לא התחייב לקבוצה מעבר לעונה הנוכחית".

הבעלים הוסיף לגבי תכניות הרכש לעונת המשחקים הבאה: "הצגנו יכולת לא טובה העונה, קשה היה להתרשם משחקנים ולכן גם כרגע אין הצעות על הפרק. זולה אמר כי הוא מנג'ר וכי אין ברצונו לבחור את סגל השחקנים לעונה הבאߔ, לפיכך אני בטוח שהוא ישמח מכל שחקן שנביא וטוב מהקיים".

צילום: Getty Images

תגובות

טלספורט בפייסבוק