אסור לנו לשחק ככה

אלן אנדרסון אחרי ההפסד הביתי לקאחה לבורל: "הכל עדיין בידיים שלנו". גיא פניני: "תוכנית המשחק שלנו לא עבדה. אנרגיות היו, יכולת לא. אנחנו צריכים להרים את הראש, עונה ארוכה לפנינו"

יום חמישי 10 דצמבר 2009
מערכת TELESPORT

מכבי תל אביב נכנעה הערב (חמישי) בביתה לקאחה לבורל 91:82, ויצאה כשידה על התחתונה בקרב על ראשות הבית. 

פיני גרשון אמר לאחר המשחק: "חטפנו באחוזים מדהימים מה-3. בלתי אפשרי לנצח נגד אחוזים כאלו. שיחקנו עם כל ההרכבים שרק אפשר, חזרנו למשחק פעמיים אבל כנראה שהכח שייצרנו כדי לחזור למשחק לא נתן לנו לעבור את זה. שיחקנו נגד קבוצה טובה".

"הבעיה שלנו היום היתה בהגנה", המשיך המאמן ואמר: "אנחנו צריכים לשחק בצסק"א, גם הם צריכים לשחק בצסק"א. 3 הקבוצות הללו ישחקו על המקומות הראשונים. כנראה שנצטרך לעשות את זה בדרך הקשה, ואו שזה יהיה מתוק או שלא נצליח. אם הם ניצחו פה ושיחקו כ"כ טוב, כנראה שאני המנחוס כי אני לא מצליח לנצח קבוצה ספרדית".

אלן אנדרסון אמר: "הייתי מפוקס היום, אני תמיד מפוקס. אני לא יכול להיות מושלם תמיד. זה הכדורסל, מישהו חייב לנצח ומישהו חייב להפסיד. נלמד מהמשחק הזה ונתכונן ליום ראשון. הכל עדיין בידיים שלנו. אסור לנו לשחק ככה בהמשך, אחרת נפסיד".

גיא פניני הוסיף: "היה להם אחוז מטורף מ-3. ידענו שהם קלעים ושאנחנו צריכים לצאת אליהם ולא עשינו את זה. כל תוכנית המשחק שלנו לא עבדה, יש ימים כאלו. אנחנו צריכים להרים את הראש, עונה ארוכה לפנינו. אנרגיות היו, יכולת לא. נכנסתי וניסיתי להטריף את החבר'ה, אבל זה לא הלך".

ליאור אליהו, מן העבר השני אמר: "היה משחק קשה מאוד. השלשות שלנו הן אלה שניצחו את המשחק, קלענו באחוזים מדהימים. רוב הזריקות היו פשוט נוחות. היה מוזר לשחק נגד מכבי, גם הטקס לפני המשחק ריגש אותי מאוד. ידעתי שכשאני אעלה על המגרש אני אשים את הכל בצד, וזה מה שעשיתי".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק