פאר: נגד קוזנצובה אתן הכול

הטניסאית הבכירה של ישראל שעלתה הבוקר לשמינית הגמר לאחר שניצחה את טטיאנה גולובין כבר חושבת על השלב הבא: לא סתם היא מדורגת רביעית בעולם, הקהל ממש עזר

יום שישי 19 ינואר 2007
אורן קורנפלד
שחר פאר שעלתה הבוקר (שישי) לשמינית הגמר באליפות אוסטרליה הפתוחה מתחילה להתרגל למעמד. משחק לא קל היה לה מול טטיאנה גולובין, אך היא בכל זאת ניצחה 6:3, 5:7 ו-5:7 במותחן לא קטן.

פאר אמרה ל-TELESPORT סיכמה את המשחק: "המשחק התחיל יחסית באופן איטי עבורי ולא הצלחתי להיכנס כ"כ למשחק. גולובין שיחקה ממש טוב והיא בכלל שחקנית טובה מאוד. יש לה סרב מצויין".

על התפתחות המשחק אמרה פאר: "במערכה השנייה אמרתי לעצמי שזה גראנד סלאם, ואני חייבת לתת את הכל כדי לנצח, ולכן לא וויתרתי. המשכתי ביכולת טובה יותר כשאני תוקפת ויוזמת. במערכה השלישית ידעתי לצאת מהפיגור למרות שהחטאתי כדורים קלים. אני שמחה שהכל הסתדר והצלחתי לנצח".

בסיבוב הבא תפגוש פאר את סבטלנה קוזנייצובה הרוסייה המדורגת רביעית בעולם. פאר סיפרה על היריבה: "ראיתי אותה משחקת לפני המשחק שלי ואין ספק שהיא שחקנית טובה מאוד. לא סתם היא מדורגת במקום הרביעי. בכל מקרה, אין לי מה להפסיד ואני אתן את הכל. הקהל עזר לי מאוד היום והיה ממש כיף לקבל את התמיכה ממנו".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק